Wpis z mikrobloga

Oby tak dalej @wykop ciekawe kto wam będzie robić treści jak wszystkie konta 10+ lat zaczną wychodzić z portalu bo przegięliście z chciwością (te boty machine learningowe z dotacji? XD). Zamiast zmonetyzować ten portal tak jak powinno się to robić w 2022 roku wzorując się na Discordach, Redditach itd. sprzedając wizualia i inne pierdoły, to uzależniacie się od hajsu oligarchy i robicie z tego piaskownicę pana sponsora któremu zarzucić nic nie można bo jest swiety, bo przecież jak on się obrazi to będzie po portalu. Ja wiem że kilka lat temu byłoby hurr durr jak to 10zl za kilka perków i kolorowy nick, ale porównajcie teoretyczną gównoburzę o to vs to co teraz się dzieje przez idiotyczne podejście do stawiania finansów na jedną kartę - dużego sponsora xD Nie wspominając że czasy się zmieniły. Ale to i tak po ptakach bo zrobiliście se tak negatywny PR nawet u uzależnionych użytkowników, że wątpię że ktokolwiek by chciał wpłacić coś na ten portal xD

Szkoda gadać, finansowo seria idiotycznych ruchów z waszej strony, niszczycie pozostałości tej społeczności, zaspaliście ze zmianami w social mediach i ze zmianami podejścia do budowania społeczności i jej monetyzacji, jedyne co potraficie to wciskać więcej reklam na ograniczonej powierzchni na portalu gdzie 99% ludzi używa adblocka xD A teraz zonk, bo trzeba podlizać się dużemu sponsorowi i może i użytkownicy mają rację, ale no jak się sponsor obrazi to będzie lipa xD

Eh serio boli mnie tyłek o to, niby lata temu wyglądało, że była ekipa wymiataczy którzy wiedzieli czego trzeba, jak trzeba było wykupiliście Blipa i zintegrowaliście w Wykop jako Mirko, a od kilku lat staczanie się w dół i zero ewolucji projektu.

Kurde ten rant jest za długi nikt go nie przeczyta i tak o tej godzinie xD Jakby ci rant napisany z perspektywy osoby ze stażem ponad 8 lat na wypieku (wcześniej usunięte konto Reeposter)

#wykop #moderacjacontent #zalesie #afera #orlen
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Reepo: przeczytałem całość i się ze wszystkim zgadzam, patrząc z perspektywy 14-letniego stażu :d mimo że głównie moje bagienko tutaj to głównie szydera polityczna, to i dla innych userów fakt współpracy z zespawanym z powszechnie nienawidzoną partią polityczną podmiotem mocno psuje image portalu