Wpis z mikrobloga

Musicie wiedzieć że ja jestem wojownikiem ninja shinobi. Opanowałem do perfekcji tajną sztukę ninjitsu, sztukę zabijania. Posiadam niebezpieczne ningu o wartości kilku tysięcy. Kiedy ktoś mnie sprowokuje, jestem osobą naprawdę agresywną, nie cofam się, nie przebieram w słowach ani w czynach. W obronie życia potrafię, nawet kogoś porządnie uszkodzić jak nie zabić. Nie mówię tutaj o groźbach karalnych lecz o obronie własnego życia, dlatego takie sebiksy po 150 kilo, są wydziarani w 90% procentach, naćpani jakimiś medykamentami. Niech się mają na baczności bo choć ważę tylko 65 kilo, jestem postury Bruce'a Lee ale umiejętności mam zabójcze, więc niech mają się na baczności i nie radzę ze mną wyskakiwać do walki, ponieważ mówię, tak jak mówię, jestem osobą bardzo silną, do perfekcji opanowałem sztukę ninjitsu, potrafię jednym uderzeniem zabić człowieka. Dowiodłem to, rozwalając różne przedmioty meblowe, także ciało ludzkie nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu jeśli chodzi o okaleczanie bądź połamanie a nawet i zabicie więc nie radzę. Jeśli będzie was dziesięciu, dwudziestu w jednym kręgu, nie cofnę się przed niczym jeśli chodzi o obronę swego życia. Jeśli załatwię kilku to reszta się poddadzą, takie powiedzenie załatw szefa a pieńki staną. Także mam nadzieję że to da wam do myślenia żeby ze mną nie zadzierać.
#wszechstronnymistrz
  • 1
  • Odpowiedz