Wpis z mikrobloga

@phaxi: kurcze, czemu już nie dodają nic do chipsów. Kiedyś były tazosy, jakieś małe modele wyścigówek i motocykli, spinnery, karty czy tam inne gówno. Wtedy, za dzieciaka to się nie miało na to tyle kasy, a teraz jak regularnie kupuję jakieś chipsy to nie ma nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Strigiformesman:

kurcze, czemu już nie dodają nic do chipsów. Kiedyś były tazosy, jakieś małe modele wyścigówek i motocykli, spinnery, karty czy tam inne gówno. Wtedy, za dzieciaka to się nie miało na to tyle kasy, a teraz jak regularnie kupuję jakieś chipsy to nie ma nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Bo dzieci już się nie jarają takimi rzeczami. Było bardzo wiele prób, i nic się nie przyjęło,
  • Odpowiedz
@phaxi: Mi się wydaje, że to z biznesowego punktu nie ma już zbyt wielkiego sensu. Te tazosy miały za zadanie spopularyzować jedzenie chipsów i chrupek, i zachęcić nowych konsumentów(głównie dzieci). Teraz wszyscy już przywykli że coś takiego jest jak chipsy/chrupki, i regularnie kupują, ergo taka akcja promocyjna jest już niepotrzebna, a tylko wygeneruje dodatkowe koszty dla producenta niespecjalnie mając skutki długofalowe, jedynie może chwilowo nieco zwiększyć sprzedaż.
  • Odpowiedz
  • 3
@Zgrywajac_twardziela: no to mogliby zrobić taką akcje na pare miesiecy nawet, koszt dodania tego do czipsow jest w takiej skali prawdopodobnie groszowy, jedyne co musieliby zalatwic to licencje na uzywanie tych pokemonowo, pewnie tutaj najciezej to ogarnac

mysle ze boosta sprzedazowego daloby co najmniej na tyle zeby to sie zwrocilo ale co ja tam wiem... moze sa jakies rzeczy ktore sprawaiaja ze jednak sie to nie pyli
  • Odpowiedz
@phaxi: dobrze pamiętam, pierwsza klasa podstawówki i miałem swojego pierwszego tazosa w chipsach, #!$%@? jak ja się cieszyłem, a po szkole liczyło się jedno- obejrzeć pokemony na Polsacie <3
  • Odpowiedz