Wpis z mikrobloga

@jasieeks: ja nie lubię robić zakupów na prezenty, stąd wykopaka to nie dla mnie zabawa, ale strasznie duże propsy za te prezenty dla kurierów. Cholernie niewdzięczny zawód, zwłaszcza w okresie świątecznym :)
Nie jestem pewien czy kurier może takie coś wziąć. Załóżmy że takie coś wsadzam. Kurier bierze, ja w tym samym czasie zgłaszam że to było w komplecie a tego nie ma, monitoring pokazuje ze kurier to wziął. Różne pały na świecie chodzą :P Prawnie, chyba ja mam rację :-) Myślę że kurierzy w umowach mają zapiski że nic a nie zniknąć z paczkomatu.
@jasieeks: komplikujesz tylko zycie kurierowi, paczkomaty mają kamery, wszystko jest nagrywane, może wybiórczo być sprawdzane jak on jakąś paczkę bierze do busa do kabiny.

Dla niego to stres, że wziął paczkę, a może to zarzutka była i teraz go beda scigac i straci prace.

eh "dobrzy" ludzie i ich pomysły po których myślą, że świat będzie piękny i wszyscy będą szczęśliwi :) beka.
@To_The_Moon: tak, na pewno wyrzuca go z pracy, bo ktoś wyczai na kamerze z paczkomatu na wygwizdowie, w szczycie sezonu, że kierowca zajumał ferrero które było dla niego dedykowane, support inpostu na live tylko czeka i robi zarzutki żeby #!$%@?ć jakiegoś kierowce xD oczywiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@troche_inaczej: support inpostu może nie, ale jakiś wykopek który szuka afery mógłby tak zrobić XD

to już lepiej chyba normalnym kurierem wysyłać i potem przy odbiorze paczki żeby odbiorca oddał to kurierowi