Wpis z mikrobloga

Ból dupy tchórzy, rurkowców, piwniczaków i suchoklatesów wspaniały xd I te wasze wyimaginowane firmy, które zbankrutują przez 30 dni. To chyba coś słabo wam idzie z tym biznesem, co? xd
Hahahahahaha, wielcy libertarianie. Wyjechalibyście z kraju, ale gdzie będzie tak cudownie jak u rodziców? xd

W ogóle ten tag stał się żenujący jeszcze przed protestem, ale po tym pokazie umysłowej i fizycznej indolencji przybrał formę karykaturalnej groteski. I jeszcze to brzydkie logo, "Wybór nie pobór", no nie wierze xdddd Skowyt słychać w latrynie koło Bachmutu.

#obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 24
@mikolaj-von-ventzlowski: a co ma do tego bycie twardzielem? Nie mam zamiaru się nigdzie zgłaszać, jak dostanę wezwanie to pójdę zobaczyć z ciekawości, bo tak postępują NORMALNI ludzie. Zresztą nie mam tu zamiaru z wami dyskutować, przyszedłem tu czytać rozhisteryzowanych wannabe objectorów xd
@danny_soprano: Serio tego nie widzisz, że to jest kolejny temat zastępczy, który ma nas podzielić żeby ludzie zapomnieli jaki dom publiczny zrobili przez te 7 lat? Była aborcja, było przeziębienie, którym straszyli ludzi dwa lata. Teraz STRASZĄ wojną i wszystkie swoje nieudolności, inflacja i przepierzenia naszej kasy z podatków tłumaczą wojną, jak dwa lata tłumaczyli się wirusem. Zrobili prawo, że mogą powoływać każdego do 55 roku życia na 90 dni co
@mikolaj-von-ventzlowski: Ba. Właśnie kiedyś w innym komentarzu o tym pisałem:

700 tysięcy ochotników znajdziesz bez problemu w Polsce. Ba, pewnie ja bym nawet poszedł na ochotnika.
Utrzymanie armii zawodowej w takiej ilości jest obecnie niepotrzebne imho.

Ale jak robią to Stany Zjednoczone?
Stany Zjednoczone mają atrakcyjne benefity dla żołnierzy - kontrakt 4 letni, dostajesz kasę z góry (sporo hajsu, słyszałem nawet o 30k dolarów za przejście szkolenia podstawowego) - stąd mają