Wpis z mikrobloga

Czy wiesz, że...?
Spółka WYKOP Sp. z o. o. otrzymała w 2022 około 1,5 miliona zł od rządowego NCBiR na eksperymentalne prace rozwojowe?

Wśród użytkowników nie brak opinii, że:

- To rodzaj dotacji za przychylniejsze spojrzenie na niektóre rzeczy. #zart #heheszki
- Pieniądze te są przeznaczone na badania nad rakiem albo upośledzeniem, bo jednego i drugiego tu nie brakuje.
- Tagi wciąż nie działają.

Czy powyższe teorie są prawdziwe? Mam co do tego wątpliwości, jednak warto śledzić sprawę, może okazać się, że jednak zrobią za te pieniądze coś sensownego. Niemniej może skończyć się jak z portalem internetowym dla bezdomnych: pieniędzy, użytkowników i winnych brak.

#polska #gospodarka #it #internet
Pobierz SynMichaua - Czy wiesz, że...?
Spółka WYKOP Sp. z o. o. otrzymała w 2022 około 1,5 m...
źródło: comment_1671467301MyC04zISeswmIplfFeHp5B.jpg
  • 57
@SynMichaua jemu to najwidoczniej wystarczy dochód od orlenu, a przynajmniej tak się zachowuje

Zapomina że gówno dostanie jak już nie będzie użytkowników którym będzie można wciskać tą nachalną propagandę
Najwidoczniej dochody z miliona reklam na głównej stronie nie wystarczają na utrzymanie administracji Wykopu, trzeba jeszcze wyciągać rękę po pieniądze podatnika.
Ogółem niczego ciekawego-nowego się nie dowiedziałem, poza tym, że robią bota moderacyjnego opartego o ML, i że nie jest gotowy jeszcze. Może źle sformułowane pytanie, ale raczej nie sądziłem, że dowiem się czegoś czego nie dało się wygrzebać szukając po tych projektach.
A i żeby nie było, że hurr durr czemu siedziałeś cicho przecie tera afera wyszła - no nie, tera nakręciliście ją, ale przecie już z miesiąc temu przewijał się temat