Wpis z mikrobloga

Cześć póki co tak na luźno chciałbym podsumować debiuty w trójboju siłowym, gdzie ostatecznie ustawiłem 5 osób, które startowały w niedziele miejsca od 4 dalej w swoich kategoriach; ale akurat to było mniej istotne, bo wszyscy naturalni z nie za dużym starzem, każdy z nich pobił swoje rekordy w co najmniej jednym boju, a zazwyczaj we wszystkim; gdzie na przestrzeni całego roku i tak progresowaliśmy. Wszyscy zaliczyli 7-9/9 swoich podejsć i zazwyczaj nawet w tychże rekordach był zapas; ja siedziałem na halo prawie 20 godzin zajmując wszystkimi i pod koniec już prawie jechałem w zombie mode + stres, bo nic się nie trzymało harmonogramu. Ogólnie fajne przeżycie i patrzenie na radość osób, które przygotowywałem pod udanych próbach. Miło też było spotkać wiele mordek z wykopu :) nagranka z większością zaliczonych prób przez moich podopiecznych. Na koniec gratuluje największemu dzikowi debiutów @Xaroks który ladnie tam zaorał. Czas odespać 36h+ bez snu xD

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout
Kasahara - Cześć póki co tak na luźno chciałbym podsumować debiuty w trójboju siłowym...
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kasahara: dzięki, ale nie taki największy - byłem dopiero drugi w openie xD. Miło było poznać i gratuluję podopiecznym. Zajebiste przeżycie taki start w pełnym trójbóju i jeszcze bicie na nim rekordów.