Wpis z mikrobloga

Dziś wam wytłumaczę, dlaczego faszerowanie się #redpill , #blackpill i tak dalej nie ma najmniejszego sensu. Jestem w stanie zrozumieć i zgodzić się z tokiem rozumowania, argumentacją, ogólnie wszystkim o czym tak gadacie. Ale w całej tej ideologii brakuje najważniejszego elementu - do czego to wszystko ma prowadzić. Bo wymyślacie sto tysięcy powodów dla których nie warto szukać dziewczyny, a potem w nocy płaczecie z samotności. Posiadacie wiedzę, która w całej swojej mądrości doprowadza do gigantycznego smutku. Serio o to w tym chodzi? Nie lepiej po prostu żyć w niewiedzy, być prostym, a w efekcie po prostu - znaleźć szczęście w swojej dziecięcej naiwności? Taki obraz wasz jak na obrazku
#przegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Haruspik - Dziś wam wytłumaczę, dlaczego faszerowanie się #redpill , #blackpill i tak...

źródło: comment_1671446469sHoBWhM5fazw6r0uMsiXwn.jpg

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
@Haruspik: Możliwe, że jest tak w większości przypadków. Ale... droga, która do tego prowadzi jest odwrotna. Ludzi nie stają się mizoginami, po poznaniu blackpilla. Oni poznają blackpilla bo już wcześniej mieli problemy z kobietami i byli mizoginami, albo mieli skłonności do tego. Możliwe, że wtedy blackpill jest traktowany jako oręż do walki z normikami. Ale to w sumie tylko moje przypuszczenia.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Tak jak nie raz napisałem mój kochany Olafie. Wszystko w nadmiarze szkodzi, nawet wiara oraz wszystkie pill'e.

Dlatego napisałem, że mam ogólnie wywalone i nie wczuwam sie w nic na 100%. Negować nie neguje, ale też nie wsiąkam w daną rzecz.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Ah, Ty w ogóle nawet nie zrozumiałeś o czym pisałem w pierwszym komentarzu. Przeczytaj jeszcze raz i zrozum w końcu, że zdaje sobie sprawę, że pigułki mówią prawdę. Tylko uważam że to jest na dłuższą metę bez sensu, prowadzi do niczego.
  • Odpowiedz
niektórzy ludzie po prostu wolą znać prawdę, niż mieć klapki na oczach i być "szczęśliwym"


@greemeck: To ja (). Może nie szczęśliwy, ale im mniej wiem/widze tego syfu tym mi lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°). Po #!$%@? mi wiedza o jakieś p0olce z tiktoka? albo innej laski 11/10 czy 5/10? Co mnie to obchodzi? Mnie obchodzi dana samica, którą spotkam
  • Odpowiedz
@greemeck: aa to tak, to prawda. Znałem to zanim wylądowałem w Internecie..

Powiedział bym inaczej.

Hajs 2. Kobiety są hipergamiczne

Mężczyźni nie są? Też są.

Będąc chadem 10/10 wybrałbyś laske 5/10? No nie. Tylko My jako 1.5/10 wybieramy wszystko, bo nic lepszego nam nie zostało.

Dla mnie wygląd nie jest najważniejszy. Ważniejsze jest to, czy będę sie czuł szczęśliwy przy danej osobie i czy ona bedzie ze mną szczęśliwa, reszta idzie
  • Odpowiedz
@Haruspik: No rozumiem i to jest dokładnie to samo stwierdzenie co "wiem że boga nie ma i religia to kłamstwo ale i tak będę udawał że w nią wierze i wrzucał na tace". Z pewnością instytucjonalna religia ma jakieś nieliczne zalety ale liczba wad jest większa.

@Mr_3nKi_: Nie wczuwasz się bo jesteś ht normikiem/czadlajtem i przychodzisz na tag dla memów ale to inny temat.
  • Odpowiedz
@greemeck: Dlatego mam wywalone te pill'e, bo znam to na wylot i do tego nie trzeba mi było internetu, tylko zwykłej obserwacji.

Nie startuje do laski 11/10 bo wiem, że nie ma to najmniejszego sensu ( no chyba, że miałbym miliony na kocie). startuje, a przynajmniej próbuje startować do tych dziewczyn, które nie beda aż tak hipergamiczne.
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: No właśnie nie rozumiesz, bo znowu odlatujesz. Skoro lubię sobie chodzić do kościoła i czuje się tam dobrze z dziewczyną - co w tym widzisz złego? Ja na świecie żyje żeby być szczęśliwy, a Ty?
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_ Pisząc że kobiety są hipergamiczne miałem na myśli to że te ich wymagania są spełniane, facet na rynku matrymonialnym ma dużo mniejszą wartość niż kobieta. Mi nie chodzi o to że brzydcy faceci nie podobają się ładnym laskom, tylko raczej o to że rynek matrymonialny nie dystrybuuje ósemek do ósemek i piątek do piątek, czyli każdy by brał w takim przypadku swój looksmatch, bo w tej chwili prawda jest taka że
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Kolejny paradoks, to Ty na samym początku założyłeś że coś Ci wciskam. Ja tylko mówię jak ja jestem szczęśliwy. Czy ja czy może Ty oprócz ignorancji masz syndrom oblężonej twierdzy?
  • Odpowiedz