Wpis z mikrobloga

Dziś wam wytłumaczę, dlaczego faszerowanie się #redpill , #blackpill i tak dalej nie ma najmniejszego sensu. Jestem w stanie zrozumieć i zgodzić się z tokiem rozumowania, argumentacją, ogólnie wszystkim o czym tak gadacie. Ale w całej tej ideologii brakuje najważniejszego elementu - do czego to wszystko ma prowadzić. Bo wymyślacie sto tysięcy powodów dla których nie warto szukać dziewczyny, a potem w nocy płaczecie z samotności. Posiadacie wiedzę, która w całej swojej mądrości doprowadza do gigantycznego smutku. Serio o to w tym chodzi? Nie lepiej po prostu żyć w niewiedzy, być prostym, a w efekcie po prostu - znaleźć szczęście w swojej dziecięcej naiwności? Taki obraz wasz jak na obrazku
#przegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Haruspik - Dziś wam wytłumaczę, dlaczego faszerowanie się #redpill , #blackpill i tak...

źródło: comment_1671446469sHoBWhM5fazw6r0uMsiXwn.jpg

Pobierz
  • 78
@Haruspik: Nie, nie lepiej żyć w nieświadomości, bo to jak granie w rosyjską ruletkę. Prędzej czy później możesz dostać kulkę. Blackpill nie jest, żeby płakać w poduszkę i odrzucać kobiety. Nie jest nawet, żeby czuć niechęć do kobiet. On jest po to, żeby mieć świadomość, być ostrożnym, mieć kontrolę nad swoim życiem i nie uzależniać swojego szczęścia od kobiet.
@Haruspik: Dobry wpis.

Pisałem już czopakom, że osobiście mam wywalone na wszelkiego rodzaju pill'e. Nie neguje, ale też nie łykam codzienną dawkę. Może i będę uświadomiony jak, ale co to zmieni w moim życiu?

Ale w całej tej ideologii brakuje najważniejszego elementu - do czego to wszystko ma prowadzić


Najczęściej prowadzi to do nienawiści płci przeciwnej. Z jednej strony rozumiem, ale drugiej nie można wrzucać wszystkich do jednego wora.

Najczęściej pokazują
@clrs: Nie odpowiedziałeś na mój zarzut tylko odlatujesz w inny wymiar. Naprawdę czujesz się szczęśliwy z siedzeniem w samotności i świadomością że koledzy peklują dziewczyny (kukoldy, betabankomaty i tak dalej i tak dalej)
@Haruspik: Właśnie, że odpowiedziałem. Widocznie nie czytasz ze zrozumieniem. Wyjaśniłem też cel istnienia blackpilla. Przy okazji wyjaśniłem kolegę, który napisał pode mną. Nie chcesz rozumieć, to ja cię nie zmuszę. Nie moja sprawa. Niepotrzebnie też zakładasz, że blackpill jest dla inceli albo przegrywów. Nie jest tak.
@clrs: Słuchaj no, nie wyjaśniłeś!( ͠° °)

On jest po to, żeby mieć świadomość, być ostrożnym, mieć kontrolę nad swoim życiem i nie uzależniać swojego szczęścia od kobiet.


Moze i tak, ale ja mam po prostu wyj#bane w to. Jestem świadomy, wiem jakie są p0lki itp. Ja po prostu mam całkowicie wyj#bane w te wszystkie pill'e. Jeśli spodoba mi sie jakaś dziewczyna, to próbuje coś
@clrs: Nie zakładam tak. Po prostu każda osoba jak w tym siedzi próbuje całemu światu pokazać: zobacz w ogóle mi na kobietach nie zależy, no zobacz, WIDZISZ JAK MI NIE ZALEŻY? To że na papierze to tak wygląda to w rzeczywistości prowadzi do: mizoginii lub depresji. Jestem facetem i znam własną naturę. Nie próbuj oszukiwać innych a przede wszystkim sam siebie. Koniec końców pojawi się dziewczyna i cała ta ideologia idzie
@Haruspik: Blackpill do niczego nie prowadzi. To nie jest ideologia, niczego nie nakazuje, ani nie podpowiada. Nie mówi, że masz zrezygnować z kobiet. To jest tylko zbiór informacji, których wcześniej wielu facetom po prostu nie podano, albo podano fałszywe informacje. Co z nimi zrobisz, zależy od ciebie. Jeśli ty stałeś się przez to mizoginem albo popadłeś w depresję, to jest to twoja wina i twój problem. Ty teraz piszesz, że lepiej
@olaf_wolominski: Kto tu jest fanatykiem? Nie masz zielonego pojęcia kim jestem, nic o mnie nie wiesz. O ironio, ignorancja to właśnie cecha odklejki na gruncie religii, ideologii. Nikomu też niczego nie wciskam, ładnie tłumaczę swoje zdanie, podaję argumenty i oczekuję wymiany zdań.
@clrs: Fantastycznie że to mówisz, ale nikt według takich założeń nie żyje. Każdy dostaje od tego na łeb. "Nie jestem mizoginem, ale kobiety to wiadomo jakie są", "Codziennie wstaje o 6 rano i jestem taki szczęśliwy że jestem sam, widać po mnie co?". Taki obraz wasz