Wpis z mikrobloga

Dziś wam wytłumaczę, dlaczego faszerowanie się #redpill , #blackpill i tak dalej nie ma najmniejszego sensu. Jestem w stanie zrozumieć i zgodzić się z tokiem rozumowania, argumentacją, ogólnie wszystkim o czym tak gadacie. Ale w całej tej ideologii brakuje najważniejszego elementu - do czego to wszystko ma prowadzić. Bo wymyślacie sto tysięcy powodów dla których nie warto szukać dziewczyny, a potem w nocy płaczecie z samotności. Posiadacie wiedzę, która w całej swojej mądrości doprowadza do gigantycznego smutku. Serio o to w tym chodzi? Nie lepiej po prostu żyć w niewiedzy, być prostym, a w efekcie po prostu - znaleźć szczęście w swojej dziecięcej naiwności? Taki obraz wasz jak na obrazku
#przegryw #zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
Pobierz Haruspik - Dziś wam wytłumaczę, dlaczego faszerowanie się #redpill , #blackpill i tak...
źródło: comment_1671446469sHoBWhM5fazw6r0uMsiXwn.jpg
  • 78
Nie wczuwasz się bo jesteś ht normikiem/czadlajtem i przychodzisz na tag dla memów ale to inny temat.


@olaf_wolominski: ht normikiem/czadlajtem? k#rwa Olaf, ja jestem boomer xD Ty piszesz coś, a ja nie mam pojęcia co to oznacza xD

i przychodzisz na tag dla memów ale to inny temat.


Zależy.. czasami dla memów, czasami na poważnie, a czasami zobaczyć co u moich kochanych czopaków ()
@Haruspik:

Posiadacie wiedzę, która w całej swojej mądrości doprowadza do gigantycznego smutku. Serio o to w tym chodzi?


To, że coś cię smuci, nie oznacza, że nie jest to przydatne dla innych. Przedstawiasz swój subiektywny punkt widzenia i sam się w nim gubisz. Blackpill służy temu, że by nie zostać wyruchanym przez życie i umieć przewidywać pewne kwestie. To tak jak z prognozą pogody, czy diagnozą lekarską - można coś zaprognozować
@Haruspik:

Po prostu każda osoba jak w tym siedzi próbuje całemu światu pokazać: zobacz w ogóle mi na kobietach nie zależy, no zobacz, WIDZISZ JAK MI NIE ZALEŻY? To że na papierze to tak wygląda to w rzeczywistości prowadzi do: mizoginii lub depresji.


Właśnie opisałeś ruch MGTOW. Blackpill to wiedza na temat ważności wyglądu w życiu człowieka. Dla bardziej znormiczałych jednostek, takich jak ty, polecam ten kanał:

https://www.youtube.com/@QOVESStudio/videos

Koleś w przystępny
Posiadacie wiedzę, która w całej swojej mądrości doprowadza do gigantycznego smutku. Serio o to w tym chodzi? Nie lepiej po prostu żyć w niewiedzy, być prostym, a w efekcie po prostu - znaleźć szczęście w swojej dziecięcej naiwności? Taki obraz wasz jak na obrazku


@Haruspik: widzę że logike masz na najwyższym poziomie. Wykop to zbiór karłów 160-175 i innych genetycznych brzydali. Twierdzisz, że nie ruchamy bo posiadamy taką więdze, że kobiety
@Davidozz: Nie wiem co każdemu z was siedzi w głowie, ale mam pewne przesłanki które każą mi przypuszczać, że może być tak jak mówię. Chodzi mi przede wszystkim o ciągłe faszerowanie się w kółko tymi samymi informacjami. Porównam to do jakiegoś wzoru matematycznego. 2+2 to 4. Całkiem proste i oczywiste. Nie muszę codziennie oglądać filmów, które potwierdzają moją teorię, a u was jest inaczej. Codziennie stały dopływ artykułów, kanałów, Bóg wie
@Davidozz: Ale u was to bardziej matma, jest jak jest i nie ulega to żadnym wyjątkom. Nauczycielowi od matmy o tym mogę powiedzieć, nie musi codziennie obliczać na nowo twierdzeń Pitagorasa i udowadniać że są prawdziwe.
@Haruspik:

Ale u was to bardziej matma, jest jak jest i nie ulega to żadnym wyjątkom. Nauczycielowi od matmy o tym mogę powiedzieć, nie musi codziennie obliczać na nowo twierdzeń Pitagorasa i udowadniać że są prawdziwe.


A jednak coś skłania takie osoby do chęci podzielenia się swoją wiedzą z innymi. Serio, robisz problem z dupy, bo sobie ubzdurałeś, że tylko mizoginiczni incele na okrągło mówią o swoim zainteresowaniu.
nie musi codziennie obliczać na nowo twierdzeń Pitagorasa i udowadniać że są prawdziwe.


@Haruspik: W zasadzie masz racje ale niektórzy jeszcze czują taką misję. Większość z nas po prostu nie ma wyboru, jak zostawimy blackpilla to on i tak przyjdzie do nas.

Czuje się taki szczęśliwy, zawsze byłem sam, a teraz już rozumiem dlaczego

Przed poznaniem blackpilla również był nieszczęśliwy, gdyby był to prawdopodobnie nawet by nie szukał odpowiedzi. Teraz twój
@Davidozz: Eh bo są nauczycielami i za to dostają kasę XD Jeżeli dla kogoś zainteresowaniem jest oglądaniem historii jak to baba skacze po kutangach Chada no to sory, ale to chyba Choroszcz. Trochę to nienormalne i tyle
@Haruspik:

Jeżeli dla kogoś zainteresowaniem jest oglądaniem historii jak to baba skacze po kutangach Chada no to sory, ale to chyba Choroszcz.


W dodatku w swojej argumentacji stosujesz manipulację polegającą na ośmieszeniu, sprowadzając całego blackpilla do filmików z "babami skaczącymi po kutangach". Żyjesz sobie w wykopowym bombelku informacyjnym, generalizujesz i na siłę próbujesz przebić swój "argument" stosując manipulacje.