Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań:
1) Istnieje nagranie że ,,ręcznik'' jest w jakimś klubie i wychodzi z niego. Czy to jest DC?
2) Czy ,, ręcznik'' został uwieczniony w późniejszym czasie ponownie na tej samej kamerze lub później w kamerze gdyby szedł prosto a nie skręcił do parku?
3) Czy radiowóz został nagrany na jakiejś kamerze najbliższej parku? Na przykład gdy wracał na komendę?
4) Widziałem jakiś filmik na YT z kamery w okresie gdy szła Iwona:
,,Śladami Iwony Wieczorek cała droga od Krzywego Domku aż do wejścia nr 63'' (28:33) Widać szybko poruszający się samochód, Wygląda mi to na Audii A4 lub jakieś BMW E46?, co jeśli ma on powiązanie z teorią tego niemca że poszła na ten parking koło parku i tam ktoś ją zgarnął?
Co o tym myślicie?
#iwonawieczorek
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gniewo_: przesłuchali pełno świadków, nikt nic nie pamięta, tylko kierowca śmieciarki pamięta Iwonę, z kim rozmawiała, gdzie to było i gdzie skręciła.
  • Odpowiedz
@notBart: Przy trzech możliwych wyjściach z parku są 3 bardzo ważne punkty które muszą mieć monitoring. Jest to lotos przy parkingu molo brzeźno, po lewej stronie orlen oraz na środku przy skrzyżowaniu myjnia. Nie wierzę że żadna kamera nic nie zarejestrowała.
  • Odpowiedz