Wpis z mikrobloga

Mam kilka pytań:
1) Istnieje nagranie że ,,ręcznik'' jest w jakimś klubie i wychodzi z niego. Czy to jest DC?
2) Czy ,, ręcznik'' został uwieczniony w późniejszym czasie ponownie na tej samej kamerze lub później w kamerze gdyby szedł prosto a nie skręcił do parku?
3) Czy radiowóz został nagrany na jakiejś kamerze najbliższej parku? Na przykład gdy wracał na komendę?
4) Widziałem jakiś filmik na YT z kamery w okresie gdy szła Iwona:
,,Śladami Iwony Wieczorek cała droga od Krzywego Domku aż do wejścia nr 63'' (28:33) Widać szybko poruszający się samochód, Wygląda mi to na Audii A4 lub jakieś BMW E46?, co jeśli ma on powiązanie z teorią tego niemca że poszła na ten parking koło parku i tam ktoś ją zgarnął?
Co o tym myślicie?
#iwonawieczorek
  • 22
@pioooo4410: 1. Nie to ten drugi klub na plaży.
2. Tak widać go na dalszym monitoringu.
3. Radiowóz wjechał w park i nie pojawił się na dalszym monitoringu. Brak upublicznionych innych nagrań.
4. Nie wiem co napisać. Równie dobrze każdy dom i każda osoba może mieć związek.
2 i 3 następna kamera było dopiero w brzeżnie i nikogo nie zarejestrowała


@evo1nn: nie zarejestrowała, ale to taka sama obrotowa kamera jak przy wejściu nr 63 - co oznacza, że gdy patrzyła w inną stronę to mogła nie uchwycić kogo trzeba.

@pioooo4410:
@Gniewo_: a pamiętasz czy byli jacyś świadkowie? Bo nadal dziwi mnie w tej sprawie ze nikt nie pamięta ładnej dziewczyny chodzącej na boso w szpilkach w ręku. jestem pewien jak by upublicznili te nagrania 1-3 dni po zaginięciu ktoś by ja skojarzył
@evo1nn: byli - oprócz Ręcznika pracownik firmy sprzątającej, który zapamiętał, że ładna blondynka mijała ich parę razy (zbierali śmieci i parę razy wyprzedzili ją śmieciarką), pamiętał też, że Iwona Wieczorek rozmawiała chwilę z Ręcznikiem na ławce jakiś czas przed minięciem wejścia nr 63
@evo1nn: spróbuj sobie przypomnieć kogo minąłeś 3 dni temu w drodze do żabki. Na pewno nie wymienisz wszystkich ludzi. Tak niestety działa pamięć. A w przypadku IW policja zaczęła poszukiwania z dużym poślizgiem. I tak cud, że jakieś osoby zgłaszały się później na policję (bo np. żona poznała męża na nagraniu z monitoringu i kazała mu pójść ( ͡° ͜ʖ ͡°) niektórzy widzieli ją, ale początkowo nawet
@dean_corso: być może, ale z wyliczeń wynika, że IW gdzieś się po drodze zatrzymała, bo utrzymując przyjęte tempo byłaby kilometr dalej. Więc wersja z ławeczką może się kleić. Wysyłała też SMS-a do Adrii o treści "o gówno się mnie zaczepiają" o 3:33, więc może chodziło o to, że Ręcznik próbował zagadywać młodą laskę, która nie miała ochoty z nikim gadać, a co dopiero z jakimś obcym starszym typem.
a jakiś technik zbadał czy wsiadła do radiowozu? Były tam jakieś jej odciski palców, włos czy cokolwiek? nie udałoby się im tak posprzątać szybko samochodu żeby pozbyć się każdego śladu w samochodzie gdyby rzeczywiście tam wsiadła. Widzieli też w parku człowieka ręcznika? Skoro tam przejezdzali to powinni obydwojga spotkać. Chyba że wjechali kolejnym wejściem i dopiero w późniejszej części parku się z nią złapali.
@Gniewo_: Banana Beach jest chyba te 12-15 minut pieszo w stronę Sopotu od wejścia 63. Znajomi Iwony wyszli stamtąd o 4(czyli mogli się spotkać?), tam podobno tez był ręcznik i Patryk. Czy możliwe, że chciała tam wejść?
Dziwi mnie fakt takich opóźnień w śledztwie jakby rzeczywiście policja mogła być w to zamieszana. Śmieciarze widzieli też radiowóz? jeśli rzeczywiście nic by jej policja nie zrobiła to od razu by zeznali że ją widzieli czy coś albo że gdzieś podwieźli a tak to nagła amnezja. Dziwne dziwne.
Dziwny jest jeszcze temat Patryka który rzekomo w noc zaginięcia kręcił się po mieście samochodem z kolegami. Czy to Ci sami koledzy którzy poturbowali ją tydzień wcześniej? Może spotkali się żeby się pogodzić czy w jakiś sposób porozmawiać i coś wtedy się wydarzyło? Ogólnie ciekawi mnie też fakt narkotyków w tym wszystkim bo to też może mieć powiązanie. Nieraz się zdarza że młode laski są podstawiane żeby latać z towarem po mieście
@Gniewo_: > być może, ale z wyliczeń wynika, że IW gdzieś się po drodze zatrzymała, bo utrzymując przyjęte tempo byłaby kilometr dalej. Więc wersja z ławeczką może się kleić. Wysyłała też SMS-a do Adrii o treści "o gówno się mnie zaczepiają" o 3:33, więc może chodziło o to, że Ręcznik próbował zagadywać młodą laskę, która nie miała ochoty z nikim gadać, a co dopiero z jakimś obcym starszym typem.

Kiedyś na
@pioooo4410: juz bardziej pasuje mi to wątek miłosny, dostała sms ze jej były chłopak bawi sie bbc, podobno sie wkurzyła na to. Z tego co wynika ona go nadal lubiła. Dziwi mnie to ze byli kiedys parą a patryk nic nie zrobił w tej sprawie odciął się. Nastepnego dnia wyjechał na półwysep