Wpis z mikrobloga

Kochani. Mam kilkadziesiąt sztuk głośników soundbar małych, zgrabnych, bardzo porządnych podłączanych na USB (zasilanie i źródło dźwięku z USB). Sprzedaje to co prawda za 40-50 pln detalicznym klientom, ale i tak mam dużo większy stan magazynowy niż będę w stanie sprzedać. Cena nowki to Ok 130 pln

Może ktoś kojarzy albo pracuje w jakiejs jednostce „pomocowej” typu jakieś domy dziecka, domy pomocy społecznej, jakieś świetlice środowiskowe i tym podobne placówki i wie, że gdzieś by się przydały takie urządzenia ? Oczywko przekazuje za darmo 40-50 sztuk, albo w zależności od potrzeb.
Ps. tylko proszę bez rad żebym wysyłał emaile bezpośrednio bo nie mam na to czasu niestety, a przez jakaś centrale tez średnio chce się bawić bo zaraz mati morawiecki się zainteresuje i będę jakieś podatki od darowizn płacić :D. Chyba ze jakiś dobry człowiek ma czas i poszuka takiej jednostki na własna rękę to byłoby legancko ;)

#dps #pomoc #domdziecka #rozdajo #rozowepaski #niebieskiepaski #mirkokoksy
Pobierz Blahhblahh - Kochani. Mam kilkadziesiąt sztuk głośników soundbar małych, zgrabnych, b...
źródło: comment_1671436766Okf7bO72jZPk3DExv5ffAP.jpg
  • 12
@mohawk: producent to jest Edifier kolego, wiec niestety nie, nie jestem producentem :D. Powiedzmy enigmatycznie ze pracuje w recyklingu elektroniki w części której są m.in takie głośniki.

To jest edifier mp250/m16
@Blahhblahh: Ja mam dom z dwójką dzieci. Dzieci raczej mają się całkiem dobrze, ale głośnikiem by nie pogardziły ( ͡° ͜ʖ ͡°) Też im pomagam jak mogę wejść w to życie. Czy to się nada?