Wpis z mikrobloga

@Kulek1981: o nie, członkowie jakiejś partii mają prawo do własnego zdania, niekoniecznie się zbiegającego z linią partii. ZAKAZAĆ!!!1111`111ladjkbgbgbgbgbgbgbgbgbgbgbgbgbgnjbldkh dg KWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII +10₽
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 768
@Kulek1981: w świeckim państwie nie chodzi o to żeby ludzie nie mieli prawa do wiary. Chodzi o to żeby żadna religia nie była ponad prawem i nie dyktowała innym (wierzącym w coś innego) jak mają żyć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Kulek1981: w świeckim państwie nie chodzi o to żeby ludzie nie mieli prawa do wiary. Chodzi o to żeby żadna religia nie była ponad prawem i nie dyktowała innym (wierzącym w coś innego) jak mają żyć.

@mustafmst: no ale to czemu piszą "czas na świeckie państwo" skoro takie już jest? pokaż mi jakikolwiek przepis, gdzie jakikolwiek kościół czy związek wyznaniowy coś ci nakazuje zrobić? I co to znaczy "stać ponad
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mustafmst: @Ogau: @suqmadiq2ama: Wklej luźnego posta lewicy, podpisz lewica, poczkaj aż mod doklei #polityka by ukryć fikołki, poczekaj aż lewica zacznie robić fikołki, mimo że post dotyczy niczego, wyciągnij popcorn i patrz jak się kręci karuzela ( )
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kulek1981: a co ma idea świeckiego państwa do życzenia komuś wszystkiego dobrego z okazji jego święta xD

@Mave: Bo według miłośników idei "świeckiego państwa" politycy nie mogą życzyć wesołych świąt, bo to "zabobony", "ciemnogród" itd. No chyba że Żydom, to wtedy można.
  • Odpowiedz
@Mave: Idea świeckiego państwa nic, ale idea świeckiej młodzieżówki już tak. Nie są w stanie życzyć dobrze z okazji wszystkich świąt wszystkich religii, więc będą ciągle draki o to o kim pamiętali, a o kim nie. Były już draki na ich profilu w stylu "pamiętaliście o rozpoczęciu Ramadanu, ale o Środzie Popielcowej już nie". Jest jeden skuteczny sposób: nie życzyć nic nikomu, no chyba że z okazji 1 maja ( ͡
  • Odpowiedz
Wklej luźnego posta lewicy, podpisz lewica, poczkaj aż mod doklei #polityka by ukryć fikołki, poczekaj aż lewica zacznie robić fikołki, mimo że post dotyczy niczego, wyciągnij popcorn i patrz jak się kręci karuzela ( )


@Kulek1981: Nie jestem z lewicy. Jestem za świeckim państwem. W ogóle nie widzę problemu w życzeniu wesołych świąt komukolwiek w świeckim państwie.

Taki obraz twój ( ͡° ͜ʖ ͡
Ogau - > Wklej luźnego posta lewicy, podpisz lewica, poczkaj aż mod doklei #polityka ...

źródło: comment_1671443028XMp2MfP6qmVsw0q5kDWqnb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: Ten mem nie w moją stronę, a tych co złapali zarzutkę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Cytując klasyka "ludzie są tacy głupi, że to działa"
  • Odpowiedz
w świeckim państwie nie chodzi o to żeby ludzie nie mieli prawa do wiary.


@mustafmst: to prawda. W praktyce jednak osoby mówiące o świeckim państwie mają ból dupy o wszelkie przejawy religijności w przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz