Wpis z mikrobloga

Może Boniek był jaki był, ale sam fakt że Collina, Maradona, Platini się z nim znali, i nie trzeba było go nikomu z nich przedstawiać robił dużo. A obecnie Czarka to zna jedynie Włodek z Suwalskiego związku, i to on pewnie do niego podpity dzwonił pogratulować świetnej roboty sędziów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
michalxd21 - Może Boniek był jaki był, ale sam fakt że Collina, Maradona, Platini się...

źródło: comment_1671406454CkTMEolLdUMTBLGcujzYks.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@michalxd21: No i kogo wrzucisz zamiast Bonka ktorego znali bo byla gwiazda MS i napastnikiem topu Serie A? Koseckiego albo Kowala, bo grali w Hiszpanii i pewnie pilkarze z tamtych czasów, którzy teraz często już mają role menedzerskie ich kojarzą? :D No ja widze kandydata, ale raczej za młody na taką rolę - Jerzy Dudek. To byłby prawdziwy ambasador polskiej piłki.
  • Odpowiedz
za młody Jerzy Dudek


@Atomus: a to ciekawe, aż sprawdziłem. Dudek ma w następnym roku 50 lat, Boniek obejmował fotel prezesa w wieku 56 lat, a 4 lata wcześniej startował i przegrał z Lato. Andrzej Duda został prezydentem Polski w wieku 43 lat. Karol Wojtyła został papieżem w wieku 58 lat.
  • Odpowiedz
@Dawidk01: no to jestem za, ale moze to nie tyle ze mlody, co to ze tak naprawde nie pelnil zadnego stanowiska w PZPN a chocby taki szef marketingu itp. to bylby przystanek do takiej kandydatury. Takie wejscie z pola odpada. Sam pewnie tym ze nie angazuje sie w takie tematy pokazuje ze w prezesa PZPN w perspektywie dalszej kariery nie celuje.
  • Odpowiedz
@Atomus: no tak, trochę mnie boli to, że takie persony jak Dudek są kompletnie niewykorzystywane w polskiej piłce. Może to się zmieni w tym nowym pokoleniu... na razie zaczął Kuba Błaszczykowski, no i za dobrze to nie wygląda. Ja liczę na Piszczka trenera (taki nasz Scaloni może) i na Lewego - działacza. Jakoś mi do nich to pasuje. No i oczywiście jacyś inni piłkarze moze też zostaną trenerami itd.
  • Odpowiedz
@Dawidk01: watpie zeby Lewy chcial sie w polskie g---o ładować. On może spokojnie isc w stanowiska UEFA czy klubowe. Mogą też po prostu byc jak Bechkhamowie ze swoją lubą i trzepać kasiore na swoich markach bedac z dala od polityki tej krajowej jak i tej wiazacej sie z PZPN. Po co karleć :)
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo Boniek w swoim prime utrzymywał się w top 10 najlepszych piłkarzy na świecie (patrząc np po plebiscytach złotej pilki).

Biorąc pod uwagę że Maradona przychodził do Serię A jak Boniek był na topie z Juve to raczej wątpliwe żeby go nie pamiętał.

Messim tamtych czasów Bońka nazwać nie można ale takim Tonim Kroosem/Thomasem Mullerem tamtych czasów już jak najbardziej.
  • Odpowiedz
Mogą też po prostu byc jak Bechkhamowie ze swoją lubą i trzepać kasiore na swoich markach bedac z dala od polityki tej krajowej jak i tej wiazacej sie z PZPN


@Atomus: I wydaje mi się, że właśnie tak będzie. Nie bez powodu nie raz nie dwa przebąkiwał coś o kończeniu kariery w MLS
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atomus: na bycie jak Beckham to nie ma co liczyć. Chłop marketingowo po za polską praktycznie nie istnieje w reklamach. Bycie znanym piłkarzem to jedno a zrobienie z mordy marki to drugie. Klepanie w niemieckiej lidze może i przełożyło się na wyniki w sporcie ale mordę w niemieckich mediach zobaczysz częściej nawet chłopów z rezerw Bayernu niż lewego. O anglojęzycznej części świata nie mówiąc.
Chłop nie bez przyczyny ogarniał sobie
  • Odpowiedz
@Kinda: nie twierdzę że jak beckhamowie na świat ale już mają marki na Polskę i wielka wartośćmarketingowa. Będą pewnie kolejne i do tego inne projekty . Lewy może zrobić szkółkę i kupić sobie jakiś klub ekstraklasy, ma dowolnosc
  • Odpowiedz
@Dawidk01: jeśli chodzi o Piszczka trenera, to nie ukrywajmy, z----ł na samym starcie- kursy i szkoły mógł kończyć w Niemczech, a nie w Białej Podlasce i Rakowie Częstochowa, objąć jakiś juniorów Herthy czy Borussi i w przyszłości pracować w Bundeslidzie. Uważam że tak się zamknął na świat i jedyne co będzie prowadził to śląskie kluby, obym nie miał racji.

Chociaż też tutaj jest fakt że Piszczu to bardzo rodzinny człowiek,
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o Piszczka trenera, to nie ukrywajmy, z----ł na samym starcie- kursy i szkoły mógł kończyć w Niemczech, a nie w Białej Podlasce i Rakowie Częstochowa


@michalxd21: bez przesady, Piszczek potrzebuje tych kursów pewnie tylko po to, żeby jakoś oswoić się z trenerką, a nie żeby się nie wiadomo czego nauczyć. On przez 15 lat już miał kursy u najlepszych trenerów. A to, że póki co niby nie za
  • Odpowiedz
@i_teraz_wchodze_ja_caly_na_bialo: jeżeli nie kojarzył to tylko dlatego że 30 lat od zakończenia kariery ćpał i nie kojarzył już najbliższych kumpli. Jak grasz przeciwko jakiemuś zawodnikowi kilka razy w roku przez kilka lat to nie ma szans żeby Maradona go nie kojarzył. Nie czaję o czym ty wgl chcesz dyskutować i co udowadniać.
  • Odpowiedz