Wpis z mikrobloga

Jak w sensownym miejscu zamontować kamerę cofania w Peugeor 407?
Chwilowo przykleilem ją do tylnej szyby, ale jej ułożenie sprawia, że w cofaniu pomaga w stopniu zerowym.
Wiem o rozwiązaniu nad tablicą rejestracyjną, ale za nic nie wiem jak się tam kamerą dostać, co najwyżej potrafię ją dociągnąć do wnętrza bagażnika.
Zdjęcie poglądowe z internetu, bardzo bym prosił o pomysł, w jaki sposób ją zamontować.

#samochody #elektronikasamochodowa #mechanikasamochodowa #mechanika #peugeot
jak_najbardziej - Jak w sensownym miejscu zamontować kamerę cofania w Peugeor 407?
C...

źródło: comment_1671401590lhoiIfhVcTcbYZbKjRM3mv.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@jak_najbardziej: przeciągasz sobie wszystko wnętrzem auta (tunel środkowy albo przy progu- jak wygodniej), puszczasz za tylną kanapę, boczkami bagażnika, a potem prawdopodobnie da się wbić pod podłogę i plastiki zderzaka od środka. Pewnie gdzieś przy zamku da radę przecisnąć wgłąb zderzaka i wyciągasz przy lampce.
  • Odpowiedz
@jak_najbardziej: w każdym aucie które miałem, był przepust na kable w podłodze między nadkolem a tylną lampą w bagażniku, może być zaślepiony gumowym korkiem. Musisz sprawdzić po zdjęciu tych osłon bocznych w bagażniku, a jeżeli nie, to po odchyleniu tapicerki bagażnika.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jak_najbardziej: szukaj może kamery w tablicę rejestracyjną, przewód w kabinę wyciągniesz przepustem gumowym, znajdziesz jeśli wyjmiesz z bagażnika rzeczy i poszukasz gumy zaślepki
  • Odpowiedz
@jak_najbardziej: Spoko, postaram sie jutro znalezc chwile i podejsc do auta, ogolnie to montaz bez zdejmowania zderzaka, jedyne co trzeba zdemontowac to rejestracja + ramka i jedno oswietlenie tablicy. Pod podloga w bagazniku masz przewody z ktorymi laczysz kamerke. Ja swoja zdjalem wiec teraz nie wiem, ale nie potrafie skojarzyc czy kabel od kamerki szedl wlasnie pod oswietlenie tablicy czy moze byla wywiercona jakas malenka dziura w zderzaku, jutro postaram sie
  • Odpowiedz