Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W ciągu ostatnich 12 miesięcy na wizyty u lekarzy, badania i leki straciłem ponad 1500 zł.

Trzech psychiatrów i dwóch neurologów. Laryngolog. Kilka wizyt u lekarza rodzinnego i prywatnie. Rezonans głowy. Badanie bezdechu sennego i ogólne krwi/moczu pod kątem m.in. cukrzycy, tarczycy czy zaburzeń hormonalnych.

Wszystkie wyniki wyszły w normie, a ja od dwóch lat jestem chodzącym trupem. Nie mam energii i chęci do życia. Mój mózg przestał działać. Nie jestem w stanie pracować. Prawie wcale nie wychodzę z domu. Nie mam ochoty na spotkania z ludźmi.

Nie pomogły żadne SSRI ani SNRI. Leki nasenne - trazodon i zolpidem - sprawiły, że jeszcze trudniej było mi wstawać rano z łóżka i spałem po 10-12 godzin dziennie.

Nie wiem już, co zrobić, żeby być w stanie normalnie funkcjonować.

#depresja #zdrowie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639f84cdba11279a731ad75a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 23
Bardzo mi przykro, że przechodzisz tak trudny okres. Trudno mi ocenić, co mogło być przyczyną Twoich dolegliwości, ale chciałabym Cię zachęcić do kontynuowania poszukiwania rozwiązania tego problemu.

Jeśli wszystkie wyniki badań wychodzą w normie, to warto rozważyć inne możliwe przyczyny, takie jak np. zaburzenia odżywiania, brak ruchu, stres lub brak snu. Może warto zasięgnąć porady specjalisty ds. zdrowia psychicznego, który będzie mógł Cię w pełni wysłuchać i zaproponować odpowiednie rozwiązanie.
@AnonimoweMirkoWyznania: mam podobnie. Mozesz sobie jeszcze porobic np. specjalistyczne badania czy wszystko przyswajasz jak powinienes. Sa jakies mutacje genowe czy inne #!$%@? muje, ze sie nie przyswaja konkretnych witamin itp. w formie x. Tylko to sa kolejne koszta idace w tysiace. Plus ogarniecie diety i cwiczen powinno pomoc. Obowiazkowe 15 minut na dworze co dzien, najlepiej na sloncu. Kiszonki i inne takie sa dobre dla budowania odpowiedniej flory jelitowej. Robiles jakies
@AnonimoweMirkoWyznania: Które badania na cukrzyce? HbA1c ? Jeśli tylko to to sprawdziłeś sobie tylko poziom cukru na czczo z ostatnich kilku miesięcy tym badaniem i jest ono serio przydatne jak już masz cukrzyce typu 1, zaś cukrzycy typu 2 to badanie nawet Ci nie wykryje xD potrzebne jest badanie krzywej insulinowe-glukozowej z obciążeniem glukoza. Czyli takie badanie krwi gdzie w przychodni siedzisz 2-3 godziny bo Ci robią 3 punkty pobrań w
@AnonimoweMirkoWyznania: Może borelioza? A ile żeś się nachodził do tego psychologa? Może to od łażenia po tych lekarzach, robienie sobie badań, #!$%@? leków i ogólnie znerwicowanie zamartwianiem się swoim stanem właśnie ten stan powoduje. Skoro wyniki są w normie, to albo nic ci nie jest albo to czary. A cały ten stan wynika z głębokiego przemęczenia stresem.