Wpis z mikrobloga

@Logan00: Akurat dwóch dorosłych, którzy wyrażają na to zgodę, powinni mieć prawo do #!$%@? się na śmierć i życie, jeśli chcą. Taka bardziej hardkorowa wersja tego, co robią w hokeju na lodzie, że jak dwóch ziomków chce się bić to rzucają rękawice i sędzia tylko patrzy, czy nie oszukują xd.
  • Odpowiedz
@Logan00: hahaha dawno aż tak się nie uśmiałem xD
Wyobrażacie sobie to? Gość dzwoni na służby ze za 20 min będą się pojedynkować w południe i maja zabezpieczyć teren.
I niech Koran mekka pokaże ten cywilizowany kraj w którym tego typu pojedynki są legalne.
Zreszta już bardziej sprawiedliwy byłby pojedynek na szable czy rapiery tam faktycznie liczy się skill a nie tylko refleks xD
@Mar3czek W ramach sportów walki możesz to
  • Odpowiedz
Akurat dwóch dorosłych, którzy wyrażają na to zgodę,


@Mar3czek: jeśli nie mają dzieci, to dać nagrodę Darwina i zutylizować, bo w tym debilizmie zawsze istnieje ryzyko kalectwa.
  • Odpowiedz
@Logan00 mnie zastanawia co w sytuacji kiedy jeden z panów ma problem i chce pojedynku, a drugi pan nie chce pojedynku bo problemy tamtego pana go średnio interesują.
  • Odpowiedz
@HuierP10 No ale załóżmy, ze mówimy o tych dwóch z poznania, bo chyba do tego pije Korwin. To jaki interes ten Konrad miałby w walce z tym typem o swoją Julie? Przecież Julia już wybrała, nie miała wątpliwości, przyjęła oświadczyny? To byłaby utrata honoru jakby nie chciał walczyć z typem o kobietę, która już go wybrała? Przecież taki pojedynek byłby idiotyczny. I jakby Konrad przegrał to co? Julia miałby go zostawić i
  • Odpowiedz
@rudyba: Dobre pytanie, ale wydaje mi się że do wyboru w tym przypadku byłyby dwie opcje, ta która się stała i pojedynek, bo typ by pewnie nie odpuścił a tak byłyby szanse czy coś
  • Odpowiedz