Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak odzyskać szansę u tej dziewczyny?

Miałem taką koleżankę z #pracbaza, która okazywała mi zainteresowanie (spojrzenia, uśmiechy, pisała, zagadywała, jadaliśmy razem lunche, parę razy mnie zaprosiła gdzieś z jej grupą znajomych, widziałem, że ze mna flirtuje, w dodatku odmówiła mojemu kumplowi randki z nim, bo powiedziała, że ja jej się podobam). Ja ją traktowałem jak taką bardzo dobrą koleżankę, byłem dla niej miły i też czasem zagadywałem czy sugerowałem wspólną kawę i lunche w pracy, ale trzymałem ją jednak na pewien dystans, bo podobała mi się inna. Z tą inną mi nie wyszło, cóż, życie ¯\_(ツ)_/¯
Mój kontakt z koleżanką z pracy zanikł, ale po czasie postanowiłem się odezwać i zaprosiłem ją na kawę. Wykręciła się, że zajęta czymś jest, ale podejrzewam, że to przez to, że mój kumpel powiedział jej, że mnie się podoba inna. Szkoda, że jej to powiedział, bo tamta i tak mnie olała, a on najwyraźniej myślał, że coś ugra z tą moją koleżanką, jeśli ona usłyszy, że jestem poza zasięgiem.
Zastanawiam się, co mogę zrobić, żeby odzyskać względy tej koleżanki. Wiem, że to tak trochę słabo wygląda, ze wtedy jej nie chciałem, a teraz chcę, ale po prostu inna wtedy zawróciła mi w głowie. Dziś widzę, że z tą koleżanką wiele mnie łączy i mogłoby z tego być coś wiecej. Ale ona najwyraźniej uniosla się dumą i nie jest już zainteresowana.

Jak to odkręcić?

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #korposwiat #rozowepaski #niebieskiepaski #rozowypasek #niebieskipasek

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639e6aab76e6f788718f2cc2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 23
ZakochanyDyrygent: @bb89: Jeżeli OP siedzi na wykopie to raczej tyle ma
( ͡° ͜ʖ ͡°) tu większość użyszkodników to gimbusy ew licealiści, choćby spójrz na fakt że zawsze na przelomie kwietnia-maja użyszkodnicy żebrzą tu o wyniki matur, lub w okresie letnim zwiększa się ruch na stronie, a z przyjściem nowego roku szkolnego strona pustoszeje, przypadek? Nie sądze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
---
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: może po prostu szczerze napisz, że po czasie widzisz swój błąd? Napisz coś w stylu że inny golodupiec puszczał płoty o tobie i się o tym dowiedziałeś i chciałbyś to naprostować. Wtedy ona pomyśli że dobry kolega chciał ją zdobyć twoim kosztem i może zmieni punkt patrzenia.

Chyba że kiedy ty próbowałeś zdobyć inna to kolega pokątnie ja posuwał i teraz nie chce Ci laska robić przykrości więc się wykręca.