Wpis z mikrobloga

Jak myślę o tej sytuacji z granatnikiem, to autentycznie mam wrażenie, że uniwersum grubasa Walaszka jakoś się wlało do naszej rzeczywistości.
Jestem sobie w stanie to wszystko w głowie wyobrazić jak sceny w Kapitanie Bombie z udziałem kurvinoxów:

TYMCZASEM W GABINECIE KOMENDANTA
- Zajebisty gest mają ci Ukraińcy, tyle prezentów.
- Ty Jarek, a co to w ogóle jest?
- A nie wiem, granatnik jakiś czy coś. Na początku myślałem, że to głośnik, ale nie chciało mi sparować z komórką.
- Ty, ale jak już to masz, to weź tak stań z tym, że niby celujesz w kogoś, to ci zdjęcie zrobię.
- A wyślesz mi na komórę?
- No a jak?
- Dobra... //pozuje// STAĆ BO STRZELAM BUHAHAHA
- Przestań Jarek, bo się zesram HAHA
- Dobra, pokaż jak wyszło. Zajebiście, wyglądam jak Rambo. Kumple zesrają się z zazdrości.
- W ogóle do czego jest ta dźwigienka?
- Która, ta? Pewnie jakieś przybliżenie albo coś. W sumie to można spraw...
*/EKSPLOZJA/
- O #!$%@?.... Jarek? JAREK! JAREK, ŻYJESZ?
- Żyję.. *ekh Co oni, #!$%@? żeby naładowany dawać?
- No nie gadaj, że wcześniej nie sprawdziłeś.
- A to tak się da?

/W tym samym czasie w budynku komendy rozmowa dwóch innych pol.. #!$%@?ów/

- Ty Marian, słyszałeś?
- Nie, a co?
- No coś tak #!$%@?ęło, takie SZUUUUUU BUM PSSZZZZZZZ, tak jakby z gabinetu komendanta.
- Nic nie słyszałem, co przed chwilą mówiłeś, bo się zastanawiałem co tak w gabinecie komendanta #!$%@?ęło.
- Może trzeba iść sprawdzić?
- O nie, ja mu w drogę nie wchodzę, odkąd nie wyrobiłem normy mandatów to krzywo na mnie patrzy. Jeszcze znowu bym musiał sześć miesięcy z rzędu te #!$%@? schody ochraniać. Wiesz ile taki emeryt na wózku może mieć siły? Nie ma głupich, ty idź.
- Powaliło? Ja mam jeszcze gorzej /szeptem/:Wyszło, że dorabiam na ochronie w Lidlu
- Ta, nie gadaj! Przyjęli cię? Mnie odrzucili.
- A bo ja mam grupę inwalidzką.

#policja #kapitanbomba #komendant #granatnik #heheszki
SKYFander - Jak myślę o tej sytuacji z granatnikiem, to autentycznie mam wrażenie, że...

źródło: comment_16712910926qKWnpq32rNDGnBQMUKdzw.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SKYFander: Przecież wszyscy wiedzą, że Walaszek pojął tajemną wiedzę i zrozumiał jak działa Polska, ale przypłacił to szaleństwem.
  • Odpowiedz