Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jako osoba niepełnosprawna z potwierdzonym autyzmem popadam w lęki gdy np. na tiktoku widzę ładne kobiety . wiem że przez moje choroby i zaburzenia mogę być wykluczony z seksu i ze związków , mogę nigdy tego nie zaznać . Nikt z moich nielicznych znajomych nie miał tak ciężko z płcią przeciwną , nawet ci co się strasznie jąkali i nie dało się ich zrozumieć , mieli jakąś tam dziewczynę , a ja nic . oczywiście mam zdiagnozowany nie tylko autyzm , ale za to cierpię jeszcze na wrodzoną niedoczynność tarczycy i zaburzenia hormonalne . Choć mam wzrost ponad 170cm i codziennie robię treningi to muszę jeść 500-1000 kcal dziennie bo inaczej tyje na wadze , mam nietolerancje pokarmowe i kilkanaście innych tarczycowych problemów . mam bardzo ciężką wadę zgryzu i zęby wyrastające na podniebieniu , opóźnione dojrzewanie . Nikt w mojej rodzinie nawet tej dalekiej nie miał tych problemów . Wyobraźcie sobie że rodzicie się z takimi zaburzeniami jak ja , w takiej kombinacji zdarzającej się raz na min.200 przypadków . Że to wy musicie być nosicielami tego krzyża . Wasze życie to męczarnia i ciągłe wyśmiewanie , gdzie nawet nie należy wam się związek . W swoim życiu kradłem , popełniałem przestępstwa , robiłem chore rzeczy , w wieku 13 lat robiłem włamania na działki , brałem paralizator , zakładałem maskę i próbowałem napadać na kobiety żeby je okraść (tak , w wieku 13 lat) jak się na kogoś wkurzyłem to potrafiłem obrzucać takiego kamieniami . Miałem zaburzenia zachowania i ciągłe chodziłem do pedagoga . Teraz po latach po tym bagnie , marzę by móc normalnie żyć - mieć fajną żonę , znajomych , samochód , dobrą pracę , być szczęśliwym . Nie mieć problemów z psychiką . podrywać . Nie być skazanym na bycie przegrywem przez ten autyzm . Moje życie to piekło doczesne

#wyznanie #autyzm #asperger #los

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #639d2448aa8a3827b2991698
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 5