Wpis z mikrobloga

Jestem pod wrażeniem jak szybko nowi prawicowi idole tagu #bekazlewactwa się ośmieszają.

Miesiąc temu Kanye West był hitem na głównej i "murzynem z rigczem" a teraz nie wypada trochę o nim mówić, kiedy publicznie powiedział, że Hitler był spoko i nie można tak krytykować nazistów.

Elon Musk miał być rycerzem na białym koniu, który uratuje Twitter od lewackiej cenzury a błyskawicznie okazał się niestabilny emocjonalnie niczym emo nastolatek z ego kruchym jak świąteczny opłatek.

Ja rozumiem, że po wojnie na Ukrainie znaczna część poprzednich prawicowych idoli okazała się zwykłymi ruskimi onucami i trzeba było na szybko znaleźć nowych, ale w tym tempie cyklu "narodzin i ośmieszenia" to cały cykl życia prawicowego idola będzie niedługo trwał dzień.

Trzeba dokupić popcornu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #prawackalogika #heheszki
Pobierz rzep - Jestem pod wrażeniem jak szybko nowi prawicowi idole tagu #bekazlewactwa się o...
źródło: comment_1671281155sX6U4IkAXDSGnr8zkmHSkf.gif
  • 43
@rzep: ale trzymajmy się faktów, przecież to LeWaCtWo się ekscytuje elonem i Twitterem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak całkiem na poważnie podoba mi się ta nagła zmiana narracji, to takie typowe dla prawaczków. Wcześniej były marzenia o zaoraniu lewactwa, teraz elon się coraz bardziej kompromituje i zwraca uwagę mediów, więc to lewactwo się na niego uwzięło i chce go zniszczyć. LEWACTWO chce go zniszczyć, powtarzam LEWACTWO.
Pobierz maximilianan - @rzep: ale trzymajmy się faktów, przecież to LeWaCtWo się ekscytuje el...
źródło: comment_1671282051HWy7hlmTSnDokOj9wFC64o.jpg
który uratuje Twitter od lewackiej cenzury a błyskawicznie okazał się niestabilny emocjonalnie niczym emo nastolatek z ego kruchym jak świąteczny opłatek.


@rzep: Znaczy ja bym nie powiedział, że wyjście z calla to bycie niestabilnym emo XD Definitywnie przesadziłeś z tym opisem. Z drugiej strony czy wyjście z zoom calla zmienia coś w sprawie zmian na twitterze? Nie wiem jak to ze sobą powiązałeś.
@rzep:
tymi samymi kontami i portalami promujecie zwiazki homoseksualne, propagandy lgbt, potem tymi kontami szkalujecie KK i to co nazywamy standardowym modelem rodziny, potem popieracie nimi lockdowny i promujecie szczepenia, nazywacie to wszystko równością, potem promujecie nimi wojne na ukrainie i nazywacie dosłownie wszystkich dookoła ruskimi agentami, a teraz krytykujecie nimi muska.

przy okazji grupowo, za pomocą dziwnych umów z największymi portalami, setkami multikont atakujecie każdego, kto zwróci na powyższe uwagę.
tymi samymi kontami i portalami promujecie zwiazki homoseksualne, propagandy lgbt, potem tymi kontami szkalujecie KK i to co nazywamy standardowym modelem rodziny, potem popieracie nimi lockdowny i promujecie szczepenia, nazywacie to wszystko równością, potem promujecie nimi wojne na ukrainie i nazywacie dosłownie wszystkich dookoła ruskimi agentami, a teraz krytykujecie nimi muska.


@znajdesposob: o wow, ale szur xDD powiedz coś jeszcze po szurskiemu. Tak btw to w języku polskim zdania zaczyna się
tymi samymi kontami i portalami promujecie zwiazki homoseksualne, propagandy lgbt, potem tymi kontami szkalujecie KK i to co nazywamy standardowym modelem rodziny, potem popieracie nimi lockdowny i promujecie szczepenia, nazywacie to wszystko równością, potem promujecie nimi wojne na ukrainie i nazywacie dosłownie wszystkich dookoła ruskimi agentami, a teraz krytykujecie nimi muska.


@znajdesposob: Brzmi super, a jakie są wady?