Wpis z mikrobloga

Jestem pod wrażeniem jak szybko nowi prawicowi idole tagu #bekazlewactwa się ośmieszają.

Miesiąc temu Kanye West był hitem na głównej i "murzynem z rigczem" a teraz nie wypada trochę o nim mówić, kiedy publicznie powiedział, że Hitler był spoko i nie można tak krytykować nazistów.

Elon Musk miał być rycerzem na białym koniu, który uratuje Twitter od lewackiej cenzury a błyskawicznie okazał się niestabilny emocjonalnie niczym emo nastolatek z ego kruchym jak świąteczny opłatek.

Ja rozumiem, że po wojnie na Ukrainie znaczna część poprzednich prawicowych idoli okazała się zwykłymi ruskimi onucami i trzeba było na szybko znaleźć nowych, ale w tym tempie cyklu "narodzin i ośmieszenia" to cały cykl życia prawicowego idola będzie niedługo trwał dzień.

Trzeba dokupić popcornu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#neuropa #4konserwy #bekazprawakow #prawackalogika #heheszki
Pobierz rzep - Jestem pod wrażeniem jak szybko nowi prawicowi idole tagu #bekazlewactwa się o...
źródło: comment_1671281155sX6U4IkAXDSGnr8zkmHSkf.gif
  • 43
@WiktorekS: bardzo lubie, bo wiem jak to odczytywać.

myślisz, że mam 13 lat i jak mnie powyzywacie w stylu gazety gówno to będzie mi przykro?

może sam jesteś taki wrażliwy, że ci to przyszło do głowy. często się boisz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@WiktorekS: kogo ty chcesz nabrać, tani cwaniaku.

konto "neutralne", które tylko czasami jedzie po wszystkich członkach konfederacji i okazjonalnie wbija do wątków jak ten i pyta ludzi, czy lubią być orani.

jedyna różnica to ta, że nie dostajesz plusów z multikont, a raczej same minusy, co rodzi tylko jedno pytanie: lubisz być orany? czy tylko wtedy kiedy bronisz pfizera i wyzywasz ludzi od antyszczepionkowców?

ty masz dzieci? rodzine? wychowujesz kogos? patrzysz
Pobierz znajdesposob - @WiktorekS: kogo ty chcesz nabrać, tani cwaniaku.

konto "neutralne"...
źródło: comment_1671300164L18sGAusHRZth8xoxMfyN8.jpg
@znajdesposob: kazdy rozsadny czlowiek jedzie po konfederacji xD. A ja po nich szczegolnie, dlatego ze za czasow UPR i WiP (pomiedzy chyba jeszcze byl jakis komitet wyborczy imienia Korwin Mikke) sam uwierzylem w korwinizmy.

No i sam zaszczepilem sie, to dlaczego innym mialbym tego od radzac.

Plywam jako kapitan na statku i do tej pory nie spotkalem zadnego innego kapitana, superintendenta, czy przedstawiciela armatora, ktory by mial problem z zaszczepieniem sie.