Wpis z mikrobloga

#przegryw nigdy nie rozumiałem czemu inni faceci spuszczają się nad samochodami. Dla mnie samochód musi mnie przewieźć z punktu a do b. Natomiast jego parametry parametry techniczne gdzie typu ilość koni, zawieszenie i inne bzdety mnie #!$%@?ą, na #!$%@? Ci samochód 250km skoro na każdym kroku masz fotoradar? XD
  • 37
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: ja w sumie petrolhead,ale nic nie mam do ludzi ktorzy traktuja auta jak narzedzie, najbardziej mnie rozwala te marnowanie swojej energii wsrod fanboyow danych marek na niekonczace sie wojny XDD ale skoro ktos ma zakmnieta glowe to niech placi za to kare( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@tusk: ale jaki to argument? Gdyby jutro tego zakazali to miałbym to w dupie. Ot zwykła tępa rozrywka jakich wiele. Natomiast wydawanie wszystkich swoich pieniędzy w samochód i spuszczanie się nad tym jest dla mnie niepojęte.
  • Odpowiedz
@Polnischefuhrer: Ostatnio kupowałem auto i jednocześnie też kupował jeden ziomek z pracy. Ja kupiłem 3 letnie tipo 50tys przebiegu 95km, a on 15 letnie bmw, 350tys przebiegu i z 250KM. Oczywiście za te same pieniądze. Też nigdy nie zrozumie po co ładować tyle kasy w starego trupa po X właścicielach, którego naprawy bardzo dużo kosztują a za max 10 lat będzie na złomie.
  • Odpowiedz
@tusk: ahaha króciutko i w punkt, dalsza dyskusja z gościem nawet chyba nie ma sensu ;-) ... tak swoja droga jaka to trzeba byc #!$%@? zyciowa zeby tracic swoj czas, ogladac i sponsorowac tych patusow i te ustawiane "walki"
  • Odpowiedz