Wpis z mikrobloga

Autysta

Musi być świetnym partnerem do dyskusji.


@KotekMruczus666: znałam 2 takie osoby i strasznie się ciężko z takimi osobami rozmawia, mają strasznie czarno-białe widzenie i na dłuższą metę zaczynają cię irytować, bo gadają w kółko o swoich obsesyjnych zainteresowanych (np. jedna znajoma zasypywała mnie datami urodzenia, ślubów etc innych osób i zwykle dopóki nie powiedziałam "stop", to potrafiła tak #!$%@?łać godzinami)
@KotekMruczus666: możliwe, ja znałam tylko 2 takie osoby i obie miały identyczne zachowania, obsesyjna zainteresowania, problem w rozumieniu ironii, czarno-białe widzenie, problem w powstrzymaniu złości, a jednocześnie dornze się uczyły i miały świetną pamięć

ogólnie to czułam się jak ich matka trochę
@KotekMruczus666: ogólnie to śmieszna sytuacja była, to wcześniej myślałam, że autyzm to upośledzenie umysłowe i życie w swoim świecie, trochę cos jak schizofrenia jakaś, dopiero jedna znajoma po pijaku powiedziała mi "kiedyś mi w szkole wmawiali jakiś autyzm, powiedz że nie wierzysz, nie wierzysz im, prawda????", potem poczytałam sobie o tym i byłam w szoku jak bardzo ten opis 1:1 zgadza się z jej zachowaniem XD