Wpis z mikrobloga

Ten DHL to jest jakaś masakra. Paczka nadana do mnie przedwczoraj, dziś jeszcze siedzi na sortowni w Warszawie
I jak to jest, że InPost ma zawsze taki z-------l, a co dopiero w święta, a mimo wszystko się wyrabiają i przesyłki są w ciąg 1 dnia, max 2, a tu się o---------ą
#dhl #inpost #kurier #przesylki #j--------e
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hu-nows: to miasto wojewódzkie xd
Zresztą to nie ma za dużego znaczenia bo paczka leży w sortowni warszawskiej. To raczej nie ma związku z tym czy paczka dostarczana jest na wieś
Zresztą można odbić argument mówiąc, że inne firmy nawet na zadupie wyrabiają się w 1-2 dni( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@viciu03: no to nie uzywaj DHL jak tak ci się pali, oni obslugują nie tylko przesylki krajowe ale mają tez nawał importu z Chin z półproduktami dla przedsiębiorców i przed świętami w obu gałęziach trwa armagedon
  • Odpowiedz
@hu-nows: niestety ta firma w której kupiłem rzecz korzysta tylko z DHL () Ale z tego co patrzyłem inne wpisy to nie tylko mi coś tam nie pasuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Generalnie wydaje mi się że w Polsce DHL uchodzi za jedną z gorszych jeśli nie najgorszą firmę
  • Odpowiedz
@viciu03:
To jak nadawca nie wykupił usługi „Doręczenie premium — gwarancja doręczenia w następnym dniu roboczym” (za 4,00 zł), to zgodnie z regulaminem mają do 14 dni na doręczenie paczki.
Ale i tak jak nie dojdzie dzisiaj, to zgłasza to do nadawcy, a jak to był zakup w necie, to reklamacja na brak dostawy (tu obowiązuje termin dostawy podany przez sklep).
  • Odpowiedz