Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NoMoreTearsJustSmile: No jak czasami czytam co wy tu piszecie. Ktoś napisze o 3,4, 5 k, a wy odpowiadacie:


"Serio? To ktoś jeszcze tyle zarabia, wszyscy moi znajomi mają od 10 k wwzyz"


No wtedy to się nóż w kieszeni otwiera i serio człowiek ma ochotę, żeby was życie na chwilę na ziemię sprowadziło.

@Ynfluencer: tak, dlatego zawsze staram się rozmawiać z każdym jak równy z równym. Dzisiaj z panem kurierem
@Ynfluencer niektórzy nie chcą zarabiać jak mieszkaniec europy wschodniej, p0lak, 1000 dolarów miesięcznie,. więc wybierają IT bo to szansa na wyrwanie się z tej biedy nie opuszczając kraju. może zacznij od siebie?
@Ynfluencer: nawet cie rozumiem, mimo, że jestem programistą. Mialem taki fart, wcale nie pracowałem ciężko, owszem siedziałem przed kompem, czytałem, uczyłem się, ale to było hobby, frajda, a nie ciężka praca.

Też nie cierpię, gdy programiści się obnoszą że swoją wyższością, mam pełen szacunek do innych zawodów, wliczając te najprostsze,byle uczciwe.

Ale jednak życzyłbym sobie, żeby wszystkim było lepiej a nie nam gorzej. Mamy rodziny, bliskich, pomagamy im, a zarobiona kasę