Wpis z mikrobloga

@niochland: ja zawsze kisnę z takich wpisów bo one potwierdzają, że przemyca się na wykopie narracja, że tutaj każdy zarabia zawsze te najwyższe widełki i to po 2 latach, bez większego wysiłku
  • Odpowiedz
@Ynfluencer

No w sumie to na jakiś krótki okres, tak pół roku może życzę wam tego na serio, bo czasem to wypowiadacie się tak jakbyście nie znali życia i nie ogarniacie jak żyje statystyczna osoba, ale potem bym wam to przywrócił.


Przecież to też są baity i prowo, myślisz że większość osób się urodziła bogatymi? Nie wie jak żyją statystyczni ludzie jak rodzice, rodzina i otoczenie żyją?
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: No jak czasami czytam co wy tu piszecie. Ktoś napisze o 3,4, 5 k, a wy odpowiadacie:

"Serio? To ktoś jeszcze tyle zarabia, wszyscy moi znajomi mają od 10 k wwzyz"

No wtedy to się nóż w kieszeni otwiera i serio człowiek ma ochotę, żeby was życie na chwilę na ziemię sprowadziło.
  • Odpowiedz
@s---k: Haha, stary, po tylu latach siedzenia na necie i w największych burdelach, typu kafeteria i innych, gdzie byłem hejtowany latami to już spływa po mnie.

Jestem anonimowym nickiem, a na wykopie płodzi się tyle treści, że to jakiś punkcik w odmętach internetu.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer:i dlatego właśnie jestes biedny bo jesteś glupi. Jeżeli koniunktura skończy się tak bardzo że nie będzie popytu na programistów to przeciętny Polak będzie żarł gruz. Tak działa gospodarka. Rozumie to każdy kto wie dlaczego kasjer w Szwajcarii zarabia więcej od kasjera w Polsce. Ale biedota umysłową tego nie ogarnia, życzy końca koniunktury dla programistów a potem zdziwienie że bezrobocie będzie 20% i bieda :) Albo głosują na 500+ a potem
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: kluczem do sukcesu dla speców z IT nie jest poziom trudności zawodu, a możliwość pracowania z biednego kraju na rzecz bogatego kraju bez żadnych pośredników.
Dlatego polecam każdemu spróbować, bo wiele osób przekłamuje obraz że trzeba mieć niewiadomo jaką wiedzę w IT. Osoba która pracuje intelektualnie w jakimkolwiek choć trochę ścisłym zawodzie - bez problemu da radę również w IT - tyle że za godne pieniądze.

I dodam, że duża
  • Odpowiedz