Wpis z mikrobloga

Hej, mam problem z padem XBOX ONE Elite 2
Problem jest następujący:
Prawy drążek po wychyleniu w lewo i powrocie na środek daje sygnał, ze nadal jest wychylony minimalnie pomimo fizycznie jest idealnie na środku. Po chwili sygnał też robi się na środku ale w grach jest taki efekt, ze jak w coś celuje to samo mi obraca się. Zrobiłem podglądowe zdjęcie z aplikacji testującej. Próbowałem przedmuchać i nic to nie dało.

Moje pytanie:
Uznają mi takie coś na gwarancji, czy nie opłaca się wysyłać? Kupiłem go 10 paź 2022

#xboxseriesx #xbox #xbox #konsole #gwarancja
n1troo - Hej, mam problem z padem XBOX ONE Elite 2
Problem jest następujący:
Prawy ...

źródło: comment_1671093343cwWfwWrnqtw4o7vYQ4NciJ.jpg

Pobierz
  • 16
@szybkaszyba: może to przez to że dali możliwość dokręcania siły potrzebnej do wychylenia drążka? ;p
bo np łopatki są fajne można przypisać rzeczy któych normalnie nie da się zrobić typu, zrobić przeładowanie broni, zmianę pokazać mapkę bez odrwyania ręki
@n1troo jedno jest pewne, że pad przy ten cenie która wołają względem standardowego on powinien śmigać bez usterek przez 2 lata... A tu po paru godzinach pad zaczyna żyć swoim życiem, albo od razu po wyjęciu z pudełka już są problemy
@n1troo: No i oddałem na gwarancje i powiem ze szybko zrobili tego samego dnia co do nich przyszedł to już na drugi dzień wysłali. Teraz dziala perfekcyjnie a i widać ze tam nawet z tylu na przełącznikach posmarowaliśmy jakimś smarem