Wpis z mikrobloga

@slepauliczka:
Jako że #czarnolisto to odpisuję tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ty serio musisz być głupi uważając, że wyslalabym zdjęcie do weryfikacji bez nicku i miała taki powód odrzucenia ;)

ty serio musisz być głupia uważając, że wyślesz byle jakie zdjęcie, nikt nie wie czego, do tego, jak sama przyznajdesz bez większości zawartości, i to przejdzie werfyfikację xD

Mam nadzieję, że to Twoja ostatnia edycja, i więcej nie będziesz brać udziału, nie chciałbym trafić na takiego Mikołaja jak Ty ¯\_(ツ)_/¯ Liczę, że trafisz na ścianę wstydu, i więcej nie będziesz innym psuć zabawy swoją roszczeniowością i pretensjami.

#wykopaka #afera #drama
  • 28
@lrllrlrr Dokładnie. Ja też więcej nie wezmę udziału mimo że sama nie miałam nigdy zastrzeżeń do paczek, jakie otrzymałam. To moja czwarta edycja, ale już więcej nie wytrzymam tej presji, że coś się nie spodoba i ktoś pomyśli, że miałam wywalone robiąc paczkę, bo nigdy nie miałam. No ale niektórym bardzo ciężko dogodzić. Ja mam luźne podejście i bardziej liczy sie dla mnie sam proces zabawy niż to co dostanę i ile
To też część zabawy xD


@Zgrywajac_twardziela: jak to komuś sprawia radość, to proszę bardzo. mi by powodowało, że po puszczeniu przesyłki paczkomatem bym zaczął siedzieć 3 centymetry wyżej, ze względu na wypełnienie gaci gównem. ¯\_(ツ)_/¯

@Perkotka: też bym miał pewnie luźne podejście, ale znajdą się tutaj takie jednostki, które - jeśli ofc by się dowiedziały, a dowiedziałyby się na pewno, bo w liście bym się ujawnił - by Cię #!$%@?ły
@Perkotka, @lrllrlrr hej, ale takie przypadki są marginalne i na kilkaset wysłanych paczek, myślę, że stanowią zdecydowanie poniżej 1%. Większość uczestników jest zadowolona i cieszą się na #pokapake ;)
@Perkotka zerknąłem na Twoją tegoroczną paczkę i wygląda bardzo fajnie. Widać postaranko, więc nie masz się czego obawiać. Życzyłbym wszystkim takiej paczuchy ()
@Perkotka:

Dokładnie. Ja też więcej nie wezmę udziału mimo że sama nie miałam nigdy zastrzeżeń do paczek, jakie otrzymałam. To moja czwarta edycja, ale już więcej nie wytrzymam tej presji, że coś się nie spodoba i ktoś pomyśli, że miałam wywalone robiąc paczkę, bo nigdy nie miałam. No ale niektórym bardzo ciężko dogodzić. Ja mam luźne podejście i bardziej liczy sie dla mnie sam proces zabawy niż to co dostanę i
@Zgrywajac_twardziela Obawy biorą się głównie z komentarzy. Nawet jeśli ktoś nie robi afery, to piszą ludzie z kąśliwością, że im sie coś nie podobało w poprzednich edycjach, padają pytania czy paczka jest plus, czy lite, ciągle rozmowy o pieniądzach i pisanie, że nie da sie zrobić dobrej paczki za 100 zł - i pisze to z perspektywy osoby, która wydała znacznie więcej niż próg. Uważam, że da się zrobić fajną paczkę w
@Perkotka: Wiesz co to raczej jest tak, że takie negatywne rzeczy się w oczy rzucają. Znaczna większość osób się cieszy z paczek. IMO nie warto rezygnować z zabawy tylko przez jakichś dzbanów co się bawić nie potrafią. Z resztą jest przecież ściana wstydu dla takich osób. Twoje podejście jest jak najbardziej dobre, i radzę Ci się nie skupiać na tych kilku procentach roszczeniowców, tylko dobrze się bawić z pozostałymi uczestnikami (
@Perkotka przy takiej skali ciężko wszystkich zadowolić, bo ludzie mają różne oczekiwania. Rozwiązaniem miał być podział na Lite i Plusa, gdzie założeniem plusa było większe zaangażowanie, a nie tylko większa wartość, bo ta jak piszesz nie powinna mieć znaczenia. Z naszej strony musimy jakiś próg finansowy określić, bo bez tego ludzie wysylaliby sobie paczkę TikTaków jako super persobalizowany prezent, bo odbiorca w opisie wspomniał, że pali, a wiadomo, że dobrze odświeżyć oddech.