Wpis z mikrobloga

@slepauliczka:
Jako że #czarnolisto to odpisuję tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ty serio musisz być głupi uważając, że wyslalabym zdjęcie do weryfikacji bez nicku i miała taki powód odrzucenia ;)

ty serio musisz być głupia uważając, że wyślesz byle jakie zdjęcie, nikt nie wie czego, do tego, jak sama przyznajdesz bez większości zawartości, i to przejdzie werfyfikację xD

Mam nadzieję, że to Twoja ostatnia edycja, i więcej nie będziesz brać udziału, nie chciałbym trafić na takiego Mikołaja jak Ty ¯\_(ツ)_/¯ Liczę, że trafisz na ścianę wstydu, i więcej nie będziesz innym psuć zabawy swoją roszczeniowością i pretensjami.

#wykopaka #afera #drama
  • 28
  • Odpowiedz
@Perkotka: ja pytam czy plus czy lite ale to z ciekawości tylko a nie że mi paczka nie wygląda na jakąś. Biorę udział w tej zabawie pierwszy raz i chce po prostu zrobić rekonesans co i jak ludzie robią żebym wyciągał wnioski na przyszłe edycje.
  • Odpowiedz
@chybaDapi Ogółem to ja Wam bardzo współczuję bo na Was ciąży największa presja i grono malkontentów. Odwalacie kawał dobrej roboty, choć wcale nie musicie, moglibyście olać to wszystko i zająć się swoimi sprawami. Niestety nie ma złotego środka żeby wszystkim stronom jednocześnie dogodzić, zawsze znajdzie się ktoś lub coś niezależnie od rozwiązania. Myślę, że są pewne rzeczy/problemy, których po prostu nie da się przeskoczyć mimo szczerych chęci ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela sam hejt mnie nie dotyka i osobiście się nim jakoś nie przejmuję. Smuci mnie za to jak wieloletni uczestnicy rezygnują z zabawy, bo trafia się ktoś, kogo oczekiwania mocno rozmijają się z ideą zabawy, albo jak przez takie akcje nowi rezygnują. Szkoda, bo w gruncie rzeczy ta akcja skupia serio bardzo fajnych, pozytywnych i zaangażowanych ludzi. To co się dzieje na tagu to wierzchołek góry lodowej. Zarówno w negatywnych akcjach jak
  • Odpowiedz
@chybaDapi: Może zrobić listę zaufanych wykopakowiczów, którzy jak w ostatnim roku/dwóch brali udział i było wszystko ok to robią między sobą paczki oraz dodawać świeże osoby aby robiły między sobą jak są jakieś przekręty z nimi to odstawiać na ścianę wstydu a tych co się sprawdzili to do zaufanych i tak co roku grono powiększa się a starzy #pakocholocy mają pewność, że nie trafią na jakiegoś trola, który tak jak teraz
  • Odpowiedz
@Januszzex:

Może zrobić listę zaufanych wykopakowiczów, którzy jak w ostatnim roku/dwóch brali udział i było wszystko ok to robią między sobą paczki oraz dodawać świeże osoby aby robiły między sobą jak są jakieś przekręty z nimi to odstawiać na ścianę wstydu a tych co się sprawdzili to do zaufanych i tak co roku grono powiększa się a starzy #pakocholocy mają pewność, że nie trafią na jakiegoś trola, który tak jak teraz
  • Odpowiedz