Wpis z mikrobloga

Jest ktoś w stanie to potwierdzić (niemal nie korzystam z Twittera)?

Kontekst: Musk zbanował konto kolesia, który śledził jego loty i publikował te informacje na Twitterze


@the_good_guy:

wg tego co piszę Musk
"doxing in real time is not fun/legal"

cośtam cośtam podawanie lokacji z dealyem czasowym byłby ok.

Twoją sprawą jest co o tym myślisz.
@the_good_guy: sa, ale jak ma mozliwosc odciac mozliwosc dotarcia do niego to z niej korzysta. odcina wszystkich, zeby nie bylo sapania ze odcina tylko informacje dotyczace siebie. głownie przez te akcję ze chcial jakiemus gosciowi kiedys zaplacic za strone ktora podawała infomracje o jego lotach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipterka25: @the_good_guy: @bobman:
Ktoś wczoraj śledził, zmusił do zatrzymania i wskoczył na dach samochódu przewożącego jego syna X, myśląc że jedzie tam Elon. To chyba zainicjowało ban wszystkich live trackingów. Na profilu @elonmusk jest o tym wpis, plus film z zakryta facjata napastnika i jego blachy.
@wfm125m: taki tam zbieg okoliczności, że Musk chciał uwalić konto elonjet, mimo pocenia się nad tym, nie udało mu się, więc kupił Twittera i zaraz po tym ktoś przeprowadził jakiś bezsensowny atak na jego rodzinę (dowodem jest zdjęcie, na którym niczego nie widać - ani marki samochodu, ani blach, ani twarzy), więc Musk może w końcu zablokować elonjeta. Brzmi legitnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@the_good_guy: ja tam widziałem film, ale mógł być w ogóle nie powiązany. Jak jego syn jechał tesla to powinno być nagranie z samochodu ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tam nikogo nie bronie/oskarżam, tylko przytoczyłem co widziałem.