Wpis z mikrobloga

  • 402
Podsumujmy cała afere z #wiedzmin #wiedzmin3
- w 2 lata pracy nad upade zdążyli pobrać kilka modów z nexusa oraz szybkie rzucanie znaków co typek zrobił jakis po godzinach
- gra przeportowana na dx12 narzędziem w ogole się do tego nie nadaje przez co optymalizacja leży a u wielu #pcmasterrace jest unplayable
- autor moda zmieniającego prerenderowane cutscenki nie dał rady jednej zmienić bo mu brakowało czegoś tam do tego wiec wzięli i tę cenkę #!$%@? razem z opcjami dialogowymi do niej prowadzącymi, to chyba największy nakład pracy

Coś jeszcze śmiesznego? Proszę o komentowanie, jak dla mnie to edycja (nie)kompletna xD

PS. Do tych co się zaczną srać ze przecież dArMoWy update, nie wolno mieć wymagań - puknijcie wy sie #!$%@? w łeb xD jak ktos wam nasra do obiadu to też sie ucieszycie bo za darmo i nie wolno wymagać niczego smacznego?

#ps4 #ps5 #xbox #xboxseries #xboxone #playstation
Zing - Podsumujmy cała afere z #wiedzmin #wiedzmin3
- w 2 lata pracy nad upade zdążyl...

źródło: comment_16710899581OaQyD1tuZjtiaar0WrhNw.jpg

Pobierz
  • 57
@Medonix: nie No jasne, jakby podzielam to zdanie, bardziej chciałem pokazać, że są tacy co się dobrze bawią.

Z punktu widzenia „a co mnie obchodzą inni” jestem zadowolony, u mnie działa, nie pamietam oryginału, zabawa świetna i tyle.
@Anton044 tak to ja mam taką samą opinię, mimo problemów i świadomości, że polecieli najmniejszą linią i znów nie umieli przetestować wszystkich wersji to bawię się super.

I wersja na (w moim przypadku) xboxa series x to najlepsza z jaką miałem do czynienia a małe zmiany w mechanice pozytywnie wpływają.
@evilcozord: jako deweloper nie mogę mieć do opa zastrzeżeń. gracze oceniają to co widzą, jak to co widzą jest gówniane to zaczynają szukać przyczyn czemu jest gówniane. Ich tok myślenia jest mniej lub bardziej poprawny, czasem katastrofalnie odklejony, a czasem nieświadomie trafią w sedno. Gdyby gra była dobra nikt nie bawiłby się w cyfrowego detektywa, ale takie zabawy czasem pomagają, jak np aferka z GTA Online wczytujące się bardzo powoli przez
@Cernold: To przejrzyj dyskusje na steamie czy reddicie, same zachwyty xD Ja zachwyty widziałem tylko wśród recenzentów bo mają lepszą grafike na konsoli, a o optymalizacji na PC nie wspominają.

Liczba graczy online nic nie mówi bo jesteśmy dzień po premierze next genu. Normalnie Wiedźmin 3 na steamie ma około 20 tys ludzi online, jak jest wyprzedaż(a była z tydzień temu) to przez jakiś czas jest po 30-40 tys. Wczoraj w