Wpis z mikrobloga

XD moja paczka nie została zaakceptowana mimo, że:

- wartość przekroczy 3 stówy
- wszystko to personalizowane rzeczy wykonane ręcznie w Polsce
- jedna z tych rzeczy wykonam ja sama poświęcając na to jakieś 12h xD

"Jej odbiór może niestety nie być pozytywny, zwłaszcza jeśli odbiorca wrzuci paczkę na Mirko"

"Pomyśl też nad dołożeniem kilku słodyczy"

żeżuncja XD ja przypominam, że to nie wy macie oceniać czy wam się paczka podoba

#wykopaka
  • 185
ja przypominam, że to nie wy macie oceniać czy wam się paczka podoba

@slepauliczka: a ja przypominam, że potem to my musimy odpowiadać na pytania "kto to zaakceptował".

Odrzuciliśmy paczkę, bo nie zawiera ona wszystkich elementów, co napisałaś w opisie paczki, a o czym poinformowaliśmy w powodzie odrzucenia. Dodatkowo zasugerowaliśmy dopełnienie czymś paczki, bo mamy doświadczenie z weryfikacji kilku tysięcy paczek we wszystkich edycjach zabawy i wiemy, że mogą paść
  • 68
@chybaDapi wczoraj było mowione, że niepełne paczki przechodzą weryfikacje, jeśli budżet się zgadza. Wiec to chyba taknie do końca było powodem odrzucenia ;)

Tak jak napisałam wyżej, pójście na ilość, a nie jakość jest dla mnie słabe i kłóci się z moimi wewnętrznymi zasadami. "To serio paczka z plusa?" Rachunek dorzucić?

Mówiąc wprost - moim zdaniem paczka nie spodobała się komuś kto to odrzucał, były to subiektywne odczucia. To Mirkowi ma się
wczoraj było mowione, że niepełne paczki przechodzą weryfikacje, jeśli budżet się zgadza. Wiec to chyba taknie do końca było powodem odrzucenia ;)


@slepauliczka: akceptacja niepełnej paczki to ukłon w stronę osób, których paczki nie budzą żadnych wątpliwości i brakuje im jakiegoś drobiazgu a nie zasada, której się ściśle trzymamy. Jeśli dajesz nam informację, że w paczce znajdzie się jeszcze "to albo to" i ten element stanowić ma 1/3 paczki to nie
jeśli OP pomija we wpisie główny powód odrzucenia i kręci aferę o poboczną sugestię to jak to inaczej nazwać? Wpis jest nastawiony na aferkę i wprowadza w błąd. Tyle. ¯_(ツ)_/¯


@chybaDapi: nie, nie tyle. A jak widzę „aferki”, „pieniążki” i inne tego typu zdrobnienia, to już wiem z kim mam do czynienia. Robicie sporą akcję więc trzymajcie poziom, a nie zachowujecie się jak gimbaza. Wy tam moderację wykopu zaangażowaliście? Jest problem,
@slepauliczka: Dlatego ja już drugi rok z rzędu olałem paczkę. Fajna inicjatywa, ale tak jak na wykopie moderacja cenzuruje wg widzimisie, tak mi nie klepnęli w zeszłym roku opisu. Nie chciałem nic na siłę wymyślać, nie chciałem wprost wskazywać co chce dostać bo lubię być zaskakiwany. Opis z resztą był nie tak krótki i było w nim wiele punktów zaczepienia. Ale nie, #!$%@? opis, więc stwierdziłem że nie będę się kopał
@slepauliczka:



Potwierdzacie tylko moja teorię, że lepiej jest nakupowac tutaj gówna za 5 zł, bo takie coś akceptujecie. Byle wyglądało, że jest tego "dużo"


Nie widziałam takich paczek, jeśli masz jakieś przykłady to poproszę.

Poza tym strasznie emocjonalnie reagujesz na błahą sytuację. W życiu będziesz mieć pełno takich „etapów weryfikacji” i warto potrenować na wykopowej świątecznej zabawie, że nie zawsze inna opinia musi być atakiem na Ciebie. Dostałaś logiczne uzasadnienie odrzucenia