Wpis z mikrobloga

Jestem przekonany że Paweł tego nie zrobił, ponieważ ma mocne alibi. Gość był tyle razy przesłuchiwany i co, nie postawiono mu żadnych zarzutów a teraz nagle się coś znalazło? Absurd. To zatrzymanie to kolejna kompromitacja i nieudolność polskiej policji, na siłę szukają kozła ofiarnego by zadowolić opinię publiczną- gawiedź potrzebuje igrzysk i emocji. To jest nie pojęte że w dzisiejszych czasach i przy obecnych możliwościach kryminalistycznych, ta sprawa ciągnie się 12 lat.

#iwonawieczorek #polska #kryminalne
  • 25
Tak jak pisałam w innym wątku - na pewno przy tak głośnej sprawie nie postawiliby zarzutów bez jakichkolwiek dowodów. Za duże ryzyko, ale składanie fałszywych zeznań to przecież też zarzut. Może zdecydowali się na zatrzymanie widząc w tym jedyny sposób na zdobycie kolejnych istotnych informacji, a mają dowody, że Paweł posiada istotne informacje który ukrył
@marek-pikador: Ale co wariograf? xD Badanie wariografem nie ma żadnej mocy dowodowej w sądzie. Nie chciał się zgodzić to się nie zgodził, miał takie prawo. Sam bym się nie zgodził, nawet gdybym nie miał nic na sumieniu.
Tak jak pisałam w innym wątku - na pewno przy tak głośnej sprawie nie postawiliby zarzutów bez jakichkolwiek dowodów. Za duże ryzyko, ale składanie fałszywych zeznań to przecież też zarzut.


@Beta02: Za duże ryzyko czego? Przecież policja niczym nie ryzykuje, jedyne co może ją spotkać to obsmarowanie w mediach, ale przecież z roboty ich nie wywalą ani żadnych zarzutów przekroczenia uprawnień nie postawią - mogą obecnie strzelać do woli bo sprawa
@Menel94: Adwokat przebywa za granicą i może nie mieć pełnych informacji. Absolutnie nie bronię działań prokuratury, to moze być zwykła pokazówka, ale nie przesadzałabym na podstawie wypowiedzi mecenasa który nie uczestniczył w przesłuchaniu (jeśli dobrze rozumiem)
Apropos bo pisząc wcześniej o ryzyku chodziło mi właśnie o ryzyko kompromitacji ale w tej konkurencji wygrywa na ten moment minister Moś xd