Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DJ007: A dlaczego ta kreska nie obejmuje części krzywej z 9 listopada? Żeby pasowało od tezę o jakichś sprężynach wyczytana z giełdowego tarota dla ułomów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A dlaczego ta kreska nie obejmuje części krzywej z 9 listopada? Żeby pasowało od tezę o jakichś sprężynach wyczytana z giełdowego tarota dla ułomów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@instalacja: Oo to znowu Ty. Miło Cię widzieć. Graj pod bardziej uczone rzeczy, a mi pozwól być ułomem od kresek. Z góry dziękuję.
Czyli nie dowiem się skąd ten konkretny dobór geometrii?


@instalacja: Jeśli grasz pod technikę, to odróżniasz impuls od konsolidacji, arbitralnie musisz to ocenić. Nie musisz być chamski i zgryźliwy w internetach i wyzywać mnie od ułomów. Ani krzywdy Ci nie zrobiłem, ani nie zmuszam Cię do grania pod te kreski. Trochę groszy już z tego wyciągnałem i nie muszę rzeczowymi wyjaśnieniami reagować na Twoje chamstwo. Takie wypowiedzi i zaczepki jak Twoja
"Arbitralnie" wyjaśniło wszystko co chciałem wiedzieć.


@instalacja: Powoli poznajesz rynkowe sekrety. Analiza rynku, czy fundamentalna, czy techniczna, czy nawet portfelowa jest arbitralna, a kryteria są bardziej determinowane doświadczeniem i sposobem zarządzania ryzykiem. Szczęścia życzę.