Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 518
Mój tata w młodości () dziś obchodzi 68 lat. Zdzisiek mimo swojego wieku umie w internety, a odkąd mu pokazałam wykop to sprawdza na głównej wiadomości i się denerwuje na ruskie onuce xD z tego co opowiadał co robił w młodości to był strasznym przeciwnikiem PRL i jak tylko mógł to dzjalał na ich szkodę.
#urodziny #wykop30plus
ChwilowaPomaranczka - Mój tata w młodości (。◕‿‿◕。) dziś obchodzi 68 lat. Zdzisiek mim...

źródło: comment_1671026357qkDh8aLstJSSWnvDP7h3Xm.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@ChwilowaPomaranczka: No ale to trzeba robić lepsze zarzutki, a nie zostawiać nazwisko gościa w nazwie zdjęcia, a potem usuwać komentarze. No chyba że to tak specjalnie i wtedy można śmiać się z niespostrzegawczych wykopków.

oh ah jaka ty jesteś kumata


Patrząc na inne komentarze, to chyba jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@stale_prawo: @Andi0987: @ @ChwilowaPomaranczka: 7 lat rusek to byl czas oczekiwania po dostaniu sie do spoldzielnii w szczytowym okresie Gierka - dzeki wlasnie tym kredyta. Normalnie to czesto blizej 20 i nie byly darmo do dzis jest milion ksiazeczek mieszkaniowych wartych 120mld zlotych i splacalo sie potem kredyt spoldzielczy za mieszkanie ktore i tak nie bylo wlasniociowe ani nie wybieralo sie lokalizacji. Byla zas bieda nawet jak na blok
Miniu30 - @stale_prawo: @Andi0987: @ @ChwilowaPomaranczka: 7 lat rusek to byl czas oc...

źródło: comment_1671032442VJWHdlBQECiOhCcwRKGTv2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz