Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 518
Mój tata w młodości () dziś obchodzi 68 lat. Zdzisiek mimo swojego wieku umie w internety, a odkąd mu pokazałam wykop to sprawdza na głównej wiadomości i się denerwuje na ruskie onuce xD z tego co opowiadał co robił w młodości to był strasznym przeciwnikiem PRL i jak tylko mógł to dzjalał na ich szkodę.
#urodziny #wykop30plus
Pobierz ChwilowaPomaranczka - Mój tata w młodości (。◕‿‿◕。) dziś obchodzi 68 lat. Zdzisiek mim...
źródło: comment_1671026357qkDh8aLstJSSWnvDP7h3Xm.jpg
  • 90
@ChwilowaPomaranczka Mówisz o latach 80. To był skutek polityki otworzenia się na zachód w latach 70 i zadłużenia się u międzynarodowej finansjery. Pewnie ten kryzys wywołali celowo by obalić blok wschodni Jankesi i ich lokaje. Teraz sytuacja gospodarcza jest gorsza - wszystko na kredyt a jedzenie w sklepach przesiąknięte chemią i rakotwórczym glifosatem.
@Andi0987 Na mieszkanie w PRL czekało się 7 lat, dzisiaj koło 30. Kredyty hipoteczne to niewola. No i co ci z tego że możesz kupić więcej? Na co ci to? I tak masz kredyt. To zamienniki mające dawać ci ułudę że jesteś wolny. Dodajmy poziom zatrucia chemią i rakotwórczym glifosatem obecnego jedzenia.
@Andi0987 Widać idealnie zamknięty umysł. Dosłownie zachowanie Npc - wyparcie czegoś co nie współgra z zakodowanym matrixem, brak pojęcia że ktoś może myśleć inaczej. Doprawdy, znamienne. Klaus Schwab wprowadzi ci obowiązkowe chipy o czym mówi na konwencjach World Economic Forum to też pewnie to przyjmiesz grzecznie, no bo to "dla twojego dobra" xD