Wpis z mikrobloga

@NoMoreTearsJustSmile: ja przeszedłem na PC całego cyberpunka na początku tego roku i nie wykrzaczył mi się ani razu. Pojawiły się czasem jakieś błędy w stylu "auto w aucie" albo "ręka w budynku" ale poza tym nie odbiega grywalnością od np. takiego GTA 5, a nawet moim zdaniem jest znacznie lepszy pod względem fabularnym jak i mechaniki rozgrywki. Gdyby cdp nie #!$%@?ło premiery to na prawdę byłaby gra wszechczasów, a tak, to
@Plp_: przecież w tej grze nie ma co robić po skończeniu głównego wątku, większość questów jest generyczna, poza paroma wyjątkami. Podczas gdy Wiedźmin, RDR2 czy inne sandboxy, oferowały chociażby bardzo grywalne rozrywki poboczne (gwint, minigierki typu poker, łowienie, w RDR to w sumie było tyle, że szkoda czasu żeby wymieniać) to tak w cyberpunku możesz co najwyżej pobawić się policją respawnującą się na dachu za Twoimi plecami. Są rzeczy w cyberpunku
CDP obiecał gruszki na wierzbie, do tego czasu miały być juz wydane 2 darmowe DLCki i jakieś pomniejsze rzeczy, a nie wyszło kompletnie nic


@girabaldi: tu się zgodzę, to właśnie zasługa tej #!$%@? premiery. Gra nie sprzedała się w takim nakładzie w jakim przewidywano (choć i tak nieźle), a do tego zamiast robić DLC to marnowali roboczogodziny przez ponad rok łatając to do stanu grywalności. Dlatego pozostaje wrażenie że gra została
@Plp_: ten wątek z politykiem był ekstra tylko szkoda, ze w sumie porzucono go w najbardziej kulminacyjnym momencie i tak naprawdę nigdy nie dowiedzieliśmy się zakończenia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@girabaldi: właśnie było sporo przewidywań że będzie grał dużą rolę w jakimś dlc. Przy zakończeniu questa można zauważyć w oddali mężczyznę który się nazywa mr blue eyes którego nie można zabić. Dodatkowo dostaje się wiadomości od jakieś grupy i można było spekulować, że będzie to początek do dlc. Ale z drugiej strony takie otwarte zakończenie też ma swój urok, mamy decyzję czy mu o wszystkim o powiedzieć czy nie, potem dostaje
@Infamiee: trochę można, trochę nie można ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie tyle otwarte zakończenie mi przeszkadzało co brak zrozumienia konsekwencji swojej decyzji.

też miałem wrażenie, że będzie z tym jakiś dodatek przy czym żaden dodatek się póki co nie pojawił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakie były przewidywania i jak się sprzedał?


@Intellectually_superior: przewidywania były takie że w pierwsze 12 miesięcy od daty premiery będzie sprzedanych 30mln kopii gry, a sprzedano 17mln. Równo po dwóch latach (premiera gry 10 grudnia 2020) szacuje się że w sumie sprzedano ok 22mln egzemplarzy.