Wpis z mikrobloga

Z tej strony w0lski zapraszam was na nowy odcinek z Ukrainy. W Mariumpolu dalej obrona uporczywa, no strzelają się chłopaki, miasto zniszczone zginęło 110k cywili już od dwóch miesięcy mówie, że za kilka dni się poddadzą więc za kilka dni się pewnie poddadzą i tyle. Pod kharsoniem, cherkowem? Nie kharsoniem, dobrze powiedzialem, nic sie nie dzieje, wzmocnione oddziały wUdeWu sie bardziej wzmacniają i umacniają, żadnej ofensywy nie będzie, ofensywę wymyśliliście sobie wy, wyk0pki.

W Donbasie widać początek końca tutaj jest taka jedna brygada i strzelają się chłopaki a tutaj brygada z innym numerkiem i też sobie strzelają no ale Rosjanie mają więcej czołguf i czeci rzut a jak wiadomo kto ma większą lufę ten wygrywa. Coś o tym wiem bo sam mam potężny wór.

I to w sumie tyle w dzisiejszym odcinku, pora na csa, aha i prawie zapomniałem kupujcie moi mili złote buliony, tutaj wam się pokaże taki reflink, pamiętajcie, że jak was ruskie zapędzą do wagonu bydlęcego to może kupicie od kogoś na peronie suchą bułkę, nie żebym straszył czy coś no ale wiecie różnie bywa więc na spokojnie zapraszam do kupowania złota bo jest wojna.

#wolski #w0lski #pasta #ukraina #obowiazkowecwiczeniawojskowe #heheszki
  • 6