Wpis z mikrobloga

#podrywajzwykopem #taniec #impreza #warszawa

Hej. Macie jakieś kluby w Warszawie dla osoby, która chciałby się nauczyć tańczyć i podrywać w klubie. Byłem w kilku, ale nie mogłem się odnaleźć i stosunek facetów do kobiet to jakieś 70 do 30 dla facetów.

A i może polecicie jak nauczyć się tańczyć i złapać luzu w tańcu. Niby coś już delikatnie ograniam, ale nadal za mało, żeby nazwać się kimś kto tańczy.
  • 12
  • 0
@zapster Jestem introwertykiem i byłem na nauce tańca coś się nauczyłem, ale w klubach kompletnie się to nie sprawdza.

Dlatego chcę się nauczyć tańczyć. Nie wiem filmy z tego Dance Control, zapis na jakąś bachatę czy coś innego.

Jestem mega sztywny i to duża wada. Nie potrafię bujać się jak czarni
  • 0
@Patrick_Cole4 Dziękuję. Właśnie widziałem jego filmy i muszę zacząć je katować i ćwiczyć. Samemu ciężko się będzie odnaleźć w klubie, ale muszę się ogarnąć.

Myślałem, żeby zapisać się do nich na kurs, ale w tym roku nie ogarnę tego finansowo.

@zapster Rozmawiać mogę i nie mam strachu, ale brakuje mi pewności siebie na parkiecie i kompletnie nie wiem jak brać kobiety do tańca. Ostatnio trochę próbowałem, ale z marnym efektem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnyjon: to tak nie działa, że tańcem zainteresujesz kobietę. Jeśli jesteś interesujący to owszem, wspólny taniec jest sposobnością żeby się poznać, ale jeśli niczego sobą nie reprezentujesz to będziesz tylko typem z którym tylko zatańczy (bądź nawet nie, bo po co?).
  • 0
@SoplicaTadeusz

No ok. To czemu gdy byłem ostatnio w jednym z klubów, to z tymi dobrze tańczącymi tańczyła cały czas jakaś kobieta, a z tymi słabo nikt?

Trzeba coś potrafić żeby nabrać pewności siebie. Albo się mylę, ale tak na to patrzę

@sidhellfire Wiem, że samym tańcem nic nie zdziałam, ale co z tego, że pójdę do klubu jak nie potrafiąc tańczyć czuję się tam mega niesfojo. A jak już bym nabrał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@johnyjon: Czyli jak dobrze rozumiem większość na grupie to faceci xD Więc jest tak jak myślałem, laska sama nie pójdzie na kurs tańca w parach sama tylko sobie kogoś zawsze przyprowadzi, a jak laski chodzą same na te tańce to zawsze na te grupowe lub solo xD