Wpis z mikrobloga

Szury kiedyś:

Soros i jego Open Society Fundation jest źródłem całego zła na świecie, wychowuje sobie polityków tak jak chce, a oni wprowadzają jego agendę, proszę, tutaj macie wszystkie dowody na te słowa, wszystko ładnie wypisane


Szury teraz:

Schwab i jego World Economic Forum jest źródłem całego zła na świecie, wychowuje sobie polityków tak jak chce, a oni wprowadzają jego agendę, proszę, tutaj macie wszystkie dowody na te słowa, wszystko ładnie wypisane


Ciekawe, kto będzie następny i zajmie miejsce Schwaba?

#neuropa #4konserwy #teoriespiskowe #wef #soros
  • 39
@szarzujacyzajaczek: "Chca nas zabic szczepionkami zeby zostali tylko poslyszni!" to czemu szczepia poslusznych zeby poumierali i zostali tylko zbuntowani ? Na to zaden szur jeszcze nie byl wstanie odpowiedziec (tzn z tych szurow ktorzy o "smiercionkach" krzyczeli najglosniej)
@CytrynowySorbet: "dziwnym trafem" z tymi prawackimi wrogami nr 1 zawsze trafia na tych, którzy najbardziej przeszkadzają wannabe dyktatorom ze wschodu Europy.

Soros wspierał prodemokratyczne ruchy w byłym bloku wschodnim (w tym w PRL) już w 1984 roku, przez co stał się ością w gardle sowietów. Natomiast gdy Orban po zdjęciu maski "pro-wolnościowego" podjął podobną politykę, co Wołodia, również zaczął zmasowaną kampanię przeciwko swojemu byłemu patronowi.

Ze schwabem jest podobnie - co
to powiedz mi jeszcze niedźwiadku czemu na te śmieszne zloty tego śmiesznego klubu jeżdżą czołowi politycy z całego świata?


@TheRealMikz: spiseg odkryty, kurde pszypau.

A może, niedźwiadku... tak bardzo hipotetycznie... bo to dobre miejsce do spotkania dla dużej liczby "ważnych", aby po prostu poustalać wspólnie różne rzeczy?

spłycać taki głęboki temat i popadać w skrajności Wcale ludzie rozdający karty nie maja wizji na ten świat i ty dla nich nie jesteś
a co, mają jakiś zakaz? na spotkania onz czy ue też jeżdżą czołowi światowi politycy i nikt z foliarzy nie sra o to żarem


@yungdupa: ONZ i UE to międzynarodowe organizacje, do których państwa przyłączają się w konsultacji z obywatelami, na podstawie traktatów, ze swoimi kartami praw i oficjalnymi instytucjami, a nie kawiorowy klubik, po którym snują się postaci wątpliwego autoramentu typu wspomniany Schwab, postulujące hasła typu "nie będziesz miał nic