Wpis z mikrobloga

Szury kiedyś:

Soros i jego Open Society Fundation jest źródłem całego zła na świecie, wychowuje sobie polityków tak jak chce, a oni wprowadzają jego agendę, proszę, tutaj macie wszystkie dowody na te słowa, wszystko ładnie wypisane


Szury teraz:

Schwab i jego World Economic Forum jest źródłem całego zła na świecie, wychowuje sobie polityków tak jak chce, a oni wprowadzają jego agendę, proszę, tutaj macie wszystkie dowody na te słowa, wszystko ładnie wypisane


Ciekawe, kto będzie następny i zajmie miejsce Schwaba?

#neuropa #4konserwy #teoriespiskowe #wef #soros
  • 39
  • Odpowiedz
a co takiego zrobił że jest spod ciemnej gwiazdy


@yungdupa: forsuje światłe pomysły na wywłaszczanie ludzi i ograniczanie ich praw, a jego wpływy na polityków nie są usankcjonowane przez obywateli, którymi ci politycy rządzą.

zesrał się publicznie w majtki czy co


Hehe sranie kupa
  • Odpowiedz
no i co to za światłe pomysły i jakie z nich weszły w życie


@yungdupa: jak dotąd na szczęście żadne nie weszły, dlatego właśnie teraz należy głośno sprzeciwiać się tworzeniu takich zakulisowych klubów, bo jak te pomysły zostaną zrealizowane, to może być już za późno. A ze światłych pomysłów to na przykład koncepcja ograniczania produkcji mięsa na rzecz żywności z robali czy pomysły na likwidowanie własności na rzecz wszystkiego na abonament.
  • Odpowiedz
@TheRealMikz: > jak dotąd na szczęście żadne
no to w takim razie z czym jest problem skoro nie zaakceptowano ani nie wdrożono w żadnym kraju tych złowieszczych szatańskich pomysłów? xD

należy głośno sprzeciwiać się tworzeniu takich zakulisowych klubów

o cholera, a ja jestem członkiem takiego zakulisowego klubu, co jakiś czas spotykam się z kumplami i spożywając adrenochrom (czyt. piwo specjal jasne pełne) i ludzkie mięso (czyt. kebaba z sapko) dyskutujemy o
  • Odpowiedz
Poczytaj sobie postulaty WEF zamiast zadawać takie pytania, bo to akurat ukryte nie jest co oni tam za super koncepcję na świat mają.


@TheRealMikz: standardowa zagrywka typów spod ciemnej gwiazdy, którzy spiskują przeciwko ludzkości. Opublikować swoje postulaty, żeby wszyscy się mogli z nimi zapoznać...
  • Odpowiedz
no to w takim razie z czym jest problem skoro nie zaakceptowano ani nie wdrożono w żadnym kraju tych złowieszczych szatańskich pomysłów? xD


@yungdupa: problem w tym, że politycy ustalają długoterminowe plany geopolityczne w sposób niejawny i nieuregulowany przez żadne prawo. To jest klubik lobbystów chcących realizować swoje prywatne wizje na kształtowanie świata rękami polityków, którzy posłusznie tam jeżdżą. Mi się to nie podoba i głośno o tym mówię, bo takie
  • Odpowiedz
@CytrynowySorbet: @Ja-qb: No i o Rockefellerach też spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°) BTW, takie gadanie o Rothschildach, Rockefellerach, Sorosie, Schwabie itd. po części jest oparte na prawdzie, bo z drugiej strony ciężko uwierzyć, że tak ogromne biznesy byłyby prowadzone bez konsultacji z innymi światowymi organizacjami lub rządami największych krajów.
Chociażby biorąc na przykład wdrażanie aut elektrycznych, nikt z producentów nie inwestowałby w ciemno w prototypy, badania,
  • Odpowiedz
forsuje światłe pomysły na wywłaszczanie ludzi i ograniczanie ich praw


@TheRealMikz: zakładam, że nie będziesz miał problemu, aby wskazać choć jedną wypowiedź Schwaba, która stanowiłaby dowód na Twoje twierdzenia? Tylko proszę o wypowiedź z pierwszej ręki - niech to będzie wywiad, fragment książki lub artykułu jego autorstwa (a nie "parafraza" czy "interpretacja" Wielomskiego z najwyższego czasu lub z demotywatorów), które wskazywałyby, że rzeczywiście postuluje on takie rozwiązania.
  • Odpowiedz
zakładam, że nie będziesz miał problemu, aby wskazać choć jedną wypowiedź Schwaba, która stanowiłaby dowód na Twoje twierdzenia? Tylko proszę o wypowiedź z pierwszej ręki - niech to będzie wywiad, fragment książki lub artykułu jego autorstwa (a nie "parafraza" czy "interpretacja" Wielomskiego z najwyższego czasu lub z demotywatorów), które wskazywałyby, że rzeczywiście postuluje on takie rozwiązania.


@shiromaru: https://www.weforum.org/focus/the-great-reset - tu masz cały stos, jest co poczytać. Źródło mam nadzieję jest dla
  • Odpowiedz
@TheRealMikz:

Równie dobrze mogłeś tu wrzucić link do Google.

Strona WEF jest mi dobrze znana. Mam tam nawet subskrypcję i regularnie czytam artykuły na niej publikowane. Niestety, mimo to nie znalazłem tam ani jednej wypowiedzi, która wskazywałaby na to, co twierdzisz. Jeśli więc nie potrafisz wskazać nawet jednej takiej wypowiedzi, to śmiem twierdzić, że nigdy takiej nie widziałeś i powtarzasz jedynie spiskowe teorie kreowane przez ludzi pokroju Wielomskiego.

Nadal jednak możesz
  • Odpowiedz
@shiromaru: nie prowadzę spisu cytatów ludzi z WEF, więc nie dysponuję takim cytatem. Ale artykuły na WEF też czasem czytam, chociaż zwykle z ciarkami, bo pod tymi wspaniałymi wizjami zielonej przyszłości kryje się redystrybucja kapitału kosztem wywłaszczenia, życie na abonament, rewolucja w produkcji i dystrybucji żywności i wiele innych. Nie obchodzą mnie Wielomskie i inne tego typu postaci, tutaj naprawdę wystarczy przeczytać ze zrozumieniem artykuły na ich własnej stronie.

ważniejsza moim
  • Odpowiedz
nie prowadzę spisu cytatów ludzi z WEF, więc nie dysponuję takim cytatem. Ale artykuły na WEF też czasem czytam, chociaż zwykle z ciarkami, bo pod tymi wspaniałymi wizjami zielonej przyszłości kryje się redystrybucja kapitału kosztem wywłaszczenia, życie na abonament, rewolucja w produkcji i dystrybucji żywności i wiele innych


@TheRealMikz: Wszystko fajnie, tylko dalej nie wskazałeś ani jednego artykułu z tej strony, który potwierdziłby Twoje domysły.

Nie obchodzą mnie Wielomskie i inne
  • Odpowiedz
A w jakiej konkretnie atmosferze są one organizowane? Nie bardzo rozumiem, czym te zloty różnią się od wielu innych tego typu jak COP, G20, OPEC, ONZ i mógłbym tak jeszcze długo wymieniać.


@shiromaru: COP i ONZ są ze sobą powiązane, w spotkaniach ONZ biorą udział państwa należące do ONZ, a nie jacyś szemrani biznesmeni. Przyłączenie się państwa do ONZ odbywa się w porozumieniu z obywatelami, a posiedzenia są jawne. G20 to
  • Odpowiedz
@shiromaru: tak jeszcze tylko dodam to: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiatowe_Forum_Ekonomiczne - tam masz źródła i fajnie opisane dokładnie to, o czym mówię. Wykluczanie dostępu dziennikarzy do spotkań, pacyfikowanie protestów, strukturę budowaną w niejawny sposób złożoną z szemranych postaci. I to wszystko na lewackiej ponoć Wikipedii.
To jest najbardziej obrzydliwa organizacja, jaka istnieje i fakt, że ma to miejsce w XXI wieku jest jakimś smutnym żartem.
  • Odpowiedz