Wpis z mikrobloga

@Daddy2137: I widzisz nie, wręcz przeciwnie. Osobiście NitroZyniaka darzę nawet pewną sympatią można powiedzieć iż nawet w jakiś sposób jeśli chodzi o internet ''wychowałem się na nim''. Problem jest taki, że on zaczął w pewnym momencie po prostu turbo przesadzać napędzany brakiem jakichkolwiek konsekwencji oraz aprobatą środowiska. Nie można rozbijać co chwile aut i twierdzić, że masz pecha gadając jakieś głupoty, że to chlorek sodu lub aquaplaning, nie możesz być hipokrytą
Nie można rozbijać co chwile aut i twierdzić, że masz pecha gadając jakieś głupoty, że to chlorek sodu lub aquaplaning, nie możesz być hipokrytą stosującym podwójne standardy, nie możesz udawać, że masz silną psychikę a później płakać jak ostatnia ciota, nie możesz kreować się na autorytet i źródło opiniotwórcze i brać swoje zdanie z wykopu jednocześnie cisnąc ten wykop


@Cztero0404: nie możesz, bo wykopki wydały wyrok xD
@malinq: Nie dla tego, że ''wykopki wydały wyrok'' a dla tego, że wiele rzeczy wyżej wymienionych jest sprzecznych samych z sobą + jeśli chodzi o podejście do aut jest ono niebezpieczne dla innych użytkowników dróg.
@malinq: Serio. Mam teraz to wszystko tłumaczyć? Ok. Kreowanie się na autorytet i źródło opiniotwórcze odbywa się chociażby w taki sposób, że jako persona internetowa on i osoby dookoła niego co też jest ważne przez lata budowały pewną otoczkę i wizerunek samemu na tym korzystając. Czego efekty teraz widzimy w postaci jego obrony robienia przy tym fikołków intelektualnych przez losowych ludzi i słynnego wuja. Hipokryzji szukaj tam gdzie nie był zbieżny
budowały pewną otoczkę i wizerunek


@Cztero0404: aha, dzięki za wyjaśnienie

Hipokryzji szukaj tam gdzie nie był zbieżny sam z sobą


@Cztero0404: nie rozumiem, a czy ja gdzieś zaprzeczyłem, że był hipokrytą? Spytałem dlaczego nie można być hipokrytą.