Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@majk_emigrant: a z ciężkości z jakiego powodu zmieniłeś?
Bo ja mam fr35 i zmieniłbym na instict2 (syn ma jedynkę) ale tylko po to żeby mieć płatności.
Ale tak generalnie to z punktu biegowego nie widzę różnicy pomiędzy oboma.
A te zwykłe fr945 ? To czym się różni od 735? Z punktu widzenia biegów?
@Sl_w_k_1: w zasadzie to zmieniłem bez powodu. Instynkt gadżeciarza, inflacja zjadająca oszczędności i bardzo dobra promocja.

945 podaje dużo więcej informacji z życia codziennego, natomiast do samych treningów biegowych wnosi niewiele. Coś tam podpowiada jak trenować, ale na ile jego sugestie mają sens to nie wiem. Z funkcji które chciałem mieć w przyszłym zegarku to płatności, pomiar tętna w trakcie pływania i mapy. Wybór nie był duży, więc to była tylko
@Piechun: 945 kupiłem na promocji za 1400 zł z jakiegoś francuskiego sklepu sportowego. Obserwuj peppera i poluj, bo moim zdaniem 935 już nie ma sensu. Nowszy model to nie tylko nowe bajery ale i ulepszenie istniejących funkcji. Np. tętno, dokładność GPS czy monitoring snu jednak na plus. Bateria pewnie też.
@majk_emigrant: 935 ma duża baterie a nie patrzę na tętno z zegarka czy monitoring snu czy jak podpowiada treningi. Na dokladnosc gps w 735xt nie mogę narzekać, jedyne to po 5 godzinach na aktywności zaczyna wyświetlać komunikat ze bateria słaba. Jak będę zmieniał to się na pewno rozejrzę co się najbardziej opłaca, nie gardzę tez używanymi ;)