Wpis z mikrobloga

Ośrodek Szkolno-Wychowawczy na Mazowszu. Ksiądz przyciska 15-letniego ucznia z ADHD do ławki, wykręca mu ręce i krzyczy „Przeproś Pana Boga”. Gdy klecha dowiedział się, że jedna z uczennic nagrała jego agresję dzwoni do niej i każe film skasować bo inaczej wyrzuci ją ze szkoły. Tak właśnie wygląda zachowanie klechów, bezmyślni brutale, pozbawieni jakichkolwiek ludzkich odruchów. Precz z nimi

#ateizm #bekazkatoli #neuropa #szkola
Z.....n - Ośrodek Szkolno-Wychowawczy na Mazowszu. Ksiądz przyciska 15-letniego uczni...
  • 100
@Zuldzin Gdyby jakiś pajac w sukience zrobił tak mojemu dziecku to proboszcz musiałby robić zbiórkę w swojej parafii na nowe zęby i leczenie dla swojego kolegi. Batmani się zapominają, że to już nie są te tłuste lata ich bezkarności, bo większość młodych ma w dupie ich szamańskie umiejętności i nie całują ich po rączkach jak dziadkowie po kolędzie.
@Zuldzin starsza córka już jest od kilku lat wypisana z religii, ale mam problem z synem chodzącym do zerówki, bo szkoła nie organizuje zajęć innych prócz religii, a świetlica jest #!$%@? dojezdnymi. Dodatkowo jego wychowawczyni to nawiedzona katoliczka, która sapała się do żony na wywiadówce, bo dziecko nie wie co to kościół i buk ( ͡° ʖ̯ ͡°) zresztą on jest mądrzejszy od niej, bo zainteresowany jest kosmosem,
@Zuldzin:

Tak właśnie wygląda zachowanie klechów, bezmyślni brutale, pozbawieni jakichkolwiek ludzkich odruchów.


Nie, tak wygląda zachowanie TEGO klechy. Osobiście uważam, że stanowczo zbyt dużo jemu podobnych "służy" w kościele, z drugiej strony mam to w dupie, bo do kościoła nie chodzę. Natomiast łatwo mogę znaleźć filmik/artykuł o brutalnym białym, czarnym, geju, hetero, transwestycie, azjacie, feministce, kucu czy kimkolwiek i powiedzieć: TAK WŁAŚNIE ONI WSZYSCY SIĘ ZACHOWUJO

Ale w ten sposób wcale