Wpis z mikrobloga

Tu jest właśnie problem. Typy zamknęły kraj na dwa lata. Zaczęli tak drukować pieniądze, że olej słonecznikowy zaraz będzie po 15 zł. Wszędzie podwyżki wszystkiego, oprócz wynagrodzeń. A ich remedium na pisowców to Tusk XD... Tak, Tusk XD... Typ, który tak nieudolnie rządził, że PiS do dzisiaj jest przy władzy, a w zasadzie od nich różni się jedynie tym, że ma innych kolegów do robienia walków. Ale oni już nie pamiętają potężnej platformy. Komorowskiego, niesiołowskiego i reszty tej wspaniałej elity... Lockdownów też nie pamiętają. Cóż... Wystarczy się cofnąć na wykopie o kilka lat wstecz.

#takaprawda #takasytuacja #polityka #polska #tusk #covid #bekazpodludzi #bestofmirko
Pobierz kxniec - Tu jest właśnie problem. Typy zamknęły kraj na dwa lata. Zaczęli tak drukowa...
źródło: comment_1670901490cPlRVjlAmR6mH2N7ySGTn4.jpg
  • 19
@kxniec: stosują wyparcie, bo tacy jak oni zaufali nauce i po prostu czuli się lepsi i chcieli mieć to zapewnione w wiekszych prawach obywatelskich, a tu nagle przyszedł zły Putin i cała szopka z wirusem się skonczyła. Dlatego tak bardzo chcą p tym zapomnieć, bo zostali sromotnie wyruchani, obiecali im, że bez szczepień te #!$%@? szury umrą, a żyją normalnie jak kiedyś, mieli mieć pierwszeństwo w kinach i restauracjach i również
@kxniec: najlepsze, ze PiS to takie dno, ze nawet nie trzeba się silic by szukać argumentów przeciw „PiS PO jedno zło”. Dawaj ziomek, gdzie PO powołało prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości który zrobił się tez prokuratorem generalnym i Pawlowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego? Albo waliło na propagande po 3mld? Albo zajumalo z funduszu dla osób niepełnosprawnych hajs na 15 emeryturę przed wyborami? Może chociaż jak PiS wprowadziło 3 systemy podatkowe jednego
@kxniec: ja się zastanawiam jak to możliwe, że euro takie tanie, niewiele wyżej jak rok temu

Czyli rujnujemy pieniądz i gospodarkę tylko troszkę gorzej niż inni?
@kxniec: ale ratio dostałeś. Nie wiem czy jest sens odpisywać, już dużo pisałem pod tamtym postem z którego wziąłeś komentarz. W skrócie napisze że przez zapomniałem, mam na myśli w przenośni, że wszystko wraca do normalności mimo że dużo osób kłamało że po szczepieniu zginę, i że NWO nadchodzi, i że nieszczepieni będą uciemiężeni, i że lockdowny to tylko początek totalitaryzmu, i że będzie 99 fal i nigdy nie wyjdziemy z
@Apogryw: rozdzielili ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego, podwyższyli wiek emerytalny, uwalili pralnie pieniędzy jaką było OFE - uważam, że dla gospodarki i praworządności byli dużo mniej szkodliwi przez 8 lat niż PiS przez pierwsze 8 tygodni swoich rządów.
@kxniec: gdzie to zamknięcie na dwa lata? Ostry lockdown był krótko a potem każdy wszystko w dupie miał, jak pisowcy się skapnęli, że więcej ugrają na luzowaniu. A drukować nikt im nie kazał, miliardy poszły na Januszy, którzy nic na covidzie nie stracili, taki sam socjal z dupy jak bombelkowe i dwudzieste emerytury.