Wpis z mikrobloga

@LifeReboot: Chciałam coś napisać, ale w sumie już ładnie podsumowałeś. Młodziutkiej dziewczynie super łatwo zaimponować, bo pewnie do tej pory najwięcej kasy jakie widziała to 100 zł kieszonkowego, a tu wyskakuje facet, który ma własny samochód. Bo najdalej gdzie była na wakacjach to Zakopane, a tu ktoś zwiedził Amerykę Pd. Bo przeczytał więcej książek, ma wyrobiony gust filmowy, doświadczenie w łóżku itp. Jak trafisz na dziewczynę, która jest ładna, ale zakompleksiona,
akurat ten przesuniety "peak" facetów wymyślili sobie sami faceci chyba


@nika_blue: Bo peak facetów mierzy się w statusie i majątku, a nie wyglądzie. A majątku w wieku 20-25 nie da się dorobić bez spadku, bo zaczyna się zbierać pierwsze doświadczenia.

Peak kobiet mierzy się w płodności, dlatego 20-24 będzie bardziej wartościowe niż zbliżająca się 30-stka.

To wszystko wynika z biologii. Ona, by gatunek przetrwał, powinna płodzić dzieci. On, aby gatunek przetrwał,
Kobiety sukcesu ktore sobie mogą wybierać młodszych partnerów jakoś nie biorą 30/40 parolatków tylko młodziutkich chłopców około 20.


@nika_blue: Citation needed

Facet po 30-ce jeżeli nie wyłysieje i nie zapuści bebzona będzie się jednak trzymał dużo lepiej niż kobieta. Zdarzają się nawet atrakcyjni 50-latkowie, jakieś Dżordże Kluneje itd. 50-letnie kobiety niestety nie.
Kobiety sukcesu ktore sobie mogą wybierać młodszych partnerów jakoś nie biorą 30/40 parolatków tylko młodziutkich chłopców około 20.


@nika_blue: to jest trochę samozaoranie, bo to dokładnie to samo, co zarzucane jest facetom w tym wątku, czyli świadome wybranie młodszych partnerek xD

Pominę procentowy udział "kobiet sukcesu" w naszym społeczeństwie oraz to ile występuje związków młodszych facetów ze starszymi kobietami (nie, nie piętnuję tego, nawiązuję tylko do stanu faktycznego)

Nie podejmuję tematu
To słuszna decyzja, ale nie zmienia to faktu że twoja kariera będzie dla partnera jedynie mało istotnym dodatkiem, do głównego aspektu po którym wybierze partnerkę (tj. atrakcyjność fizyczna, niska neurotyczność i żeby nie była klinicznie głupia). Dla ciebie za to jego perspektywy finansowe i ogólne "ogarnięcie" jest czynnikiem równie kluczowym, co atrakcyjność fizyczna.


@PfefferWerfer: Właśnie cały czas o tym czytam na wykopie, a w praktyce - partnerzy cenili u mnie to,
@hermetyczniee: Ogólnie to oprócz wygladu młodsza dziewczyna ma mniejszy bagaż doświadczeń, a co za tym idzie mniej złych doświadczeń, które wpływają na kolejny związek. Ja mając 28 lat jak zostałem singlem, spotykałem się z rówieśniczkami, nawet troche starszymi i ostatecznie skończylem z 5 lat młodszą żoną.
Właśnie cały czas o tym czytam na wykopie, a w praktyce - partnerzy cenili u mnie to, że mam podobny sposób bycia. Pewnie to zależy od mężczyzny ¯_(ツ)_/¯


@Nowelizacja: Nikt przecież nie skrytykuje cię za to, że masz fajną pracę czy jakąś karierę - jeszcze byś rozkręciła inbę, że jest seksistą albo coś i że cię nie docenia. Ale nie jest to wartościowane przez facetów pod względem przydatności matrymonialnej, łatwiej przytakiwać,
To jest już brak chęci do zabawy, beztroski, tylko chęć zakładania rodziny "najpóźniej pojutrze", ślubu, dzieci. To nie jest chęć wydania kasy na noclegi w hostelach tylko na firanki do salonu. To nie jest to patrzenie z chcicą w oczach bo grasz zajebisty riff na gitarze tylko patrzenie na koleżanki, że ich facet ma SUVa mercedesa, a nie Skodę (#!$%@?, ze to superb i bardziej się opłaca niż ten merc).


@LifeReboot:
Nikt przecież nie skrytykuje cię za to, że masz fajną pracę czy jakąś karierę - jeszcze byś rozkręciła inbę, że jest seksistą albo coś i że cię nie docenia. Ale nie jest to wartościowane przez facetów pod względem przydatności matrymonialnej, łatwiej przytakiwać, dawać jej poczucie wyjątkowości i bycia docenioną, dopóki wszystko gra w sypialni to nie spowoduje to zgrzytów, ale w momencie gdy z jakichś powodów się między wami posypie to ta
Nie oczekuje od ciebie ciągle prezentów? xD


@TakByywa: Laski za opiekę nad domem, obowiązkowość, wierność, wesołość, wsparcie, gotowanie obiadów, pranie sprzątanie powinny dostawać prezenty. Moja dostaje niespodzianki, czasem gdzieś wyskoczymy np do berlina na kilka dni. (nie mam samochodu)
To jak wygląda taki związek, o czym ci ludzie wtedy gadają, co ze sobą robią, jak wygląda ich dzień - ona z dziećmi, on w pracy, a jak wraca, to omawiają bieżące sprawy, każdy zajmuje się sobą i idą spać?


@choochoomotherfucker: Obudziłaś się na tym świecie wczoraj? Rozejrzyj się na wszystkich Januszy dookoła siebie. Dokładnie tak to wygląda - praca, rozmowa o pracy po pracy ( ͡° ͜ʖ ͡
@MisPalkis: Mam 28 lat. Nie, gość w wieku 35-37 lat nie jest w peaku. To już stary dziad. Jak ktoś ma


@Nowelizacja: o czym my tu w ogóle mówimy xD znajdźcie mi przystojnego, zadbanego faceta po 35 roku życia xD przecież w tym wieku 99% to już piwny brzuch, zmarszczki i zakola. Panowie w tym wieku wyglądają dużo starzej od rówieśniczek. Bez kasy młodej nie wyrwie, a taka co leci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MisPalkis: no chodziło mi o bogate i sławne kobiety które niczym się już nie muszą przejmować typu Haidi Klum, Madonna, Piranka itp. No to jest ten sam mechanizm, jak chodzi ci głównie o jedno to najlepiej wziąć młodsze kilkanaście lat ruchadełko które można manipulować i płeć tu po prostu nie ma znaczenia. Ale gdyby faktycznie najprzystojniejsi byli faceci pod 40 to bo sobie wczscy bogacze takich brali, a jednak biorą 20
Grażynce nie przeszkadza, że chłop jest Januszem dopóki przynosi wypłatę w zębach, a jemu nie przeszkadza to że ona nie ma nic ciekawego do powiedzenia dopóki są dzieci i jest seks. Widocznie jeszcze żyjecie wizją że znajdziecie tego idealnego partnera i będziecie mieć związek dusz z chadem i wspinaczki na Kilimanjaro co kwartał - gdy zegar będzie coraz głośniej tykał to zorientujecie się co tak naprawdę jest w życiu dostępne i jak
@nika_blue: mowisz o zupelnie nieistotnym marginesie. Ja mowie o tym jak na naszym podworku wygladaja zwiazki. Para 28+35 ze starszym facetem nie budzi kontrowersji i jest czesto spotykana. W druga strone nieproporcjonalnie rzadziej wystepuja takie pary. To sa fakty i to, ze Szakira czy inna Rijana ma mlodszego faceta nie zmienia calego obrazu