Wpis z mikrobloga

Są we #wroclaw takie wypasione osiedla? Czy raczej tylko w Warszawie jest szans opylić takie mieszkania?

Ciekawi mnie właśnie gdzie we Wrocławiu są budowane nowe najbardziej luksusowe nowe osiedla, bo jakoś nigdy nic nie rzuciło mi się w oczy.

Ps. Ogólnie też trochę nie wyobrażam sobie wywalić ponad 8 milionów na mieszkanie jak z tego zdjęcia i mieszkać w budynku gdzie mam sąsiada obok siebie i nad sobą xD Ale lokalizacja robi swoje no i wykończone już jest.

#mieszkaniedeweloperskie #patodeweloperka
Murasame - Są we #wroclaw takie wypasione osiedla? Czy raczej tylko w Warszawie jest ...

źródło: comment_1670853394JdAvgYU3hgkIRlqTSmZF14.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Murasame: mam wrażenie, że luksusowa to jest w nim cena i nazwa xD Gdzie takie coś powstaje?

We Wrocławiu są również do nabycie drogie mieszkania czy też kierując się nowomową apartamenty xD Czasem mają sens większy, czasem mniejszy. Nadal dla najzamożniejszych to będzie któreś ich mieszkanie, w którym będą bywać raz na jakiś czas, jak przyjadą w interesach, zaś dla zamożnej klasy średniej to będą bezsensownie drogie mieszkania.

Ja to
  • Odpowiedz
Lokalizacja + wykończenie wewnątrz,


@Murasame: No o tym nic nie piszesz więc tego nie wiem.

xD
Wszedłem na ich stronę (a raczej instagrama) i na samym przedzie przebija się:
Butikowa agencja nieruchomości
ATAT-2 - > Lokalizacja + wykończenie wewnątrz,

@Murasame: No o tym nic nie piszesz...
  • Odpowiedz
@KierownikW10: @ATAT-2:

Kurde no nie uważam tego osiedla za jakiś super luksus, po prostu chciałem rzucić jakikolwiek przykład trochę lepszego osiedla i tyle. Głównie mi chodzi o to czy we Wrocław buduje się coś co chociaż reklamuje się jako luksusowe osiedle.
  • Odpowiedz
@Murasame: teraz zasadniczo, wszystko co budują deweloperzy reklamuje się jako luksusowe, butikowe, lifestylowe i hipsterskie. Im większe gówno, tym więcej bezsensownej reklamy. We Wrocławiu niestety jest głównie patodeweloperka...

Ale nie interesuję się na tyle tematem, być może coś powstaje takiego bardziej "premium". Być może Quorum (co to w ogóle za nazwa?) spełnia to wymaganie.
https://rynekpierwotny.pl/oferty/resi-capital-sa/quorum-apartments-wroclaw-szczepin-14793/
  • Odpowiedz
a co tu wypasionego oprócz jakiegoś stawu przed oknem?


@ATAT-2: Swietna lokalizacja, mieszkasz w centrum stolicy w totalnej ciszy i mega zieleni i jak to napisales "jakims stawem" dookoła. Takich miejsc praktycznie nie ma w duzych miastach.

Czy raczej tylko w Warszawie jest szans opylić takie mieszkania?

@Murasame: Kiedys budowalo sie wiecej, a aktualnie mam wrazenie ze zrobilismy krok wstecz, bo swietnie sprzedaja sie mikrokawalerki.
  • Odpowiedz
@Murasame penthousy na rybnickiej, angel wings na Traugutta (teraz buduja kolejny blok z mega penthousami), stravia buduje teraz przy rzece olawa fajny blok, na baciarelego byl potencjal ale #!$%@? uklady mieszkan, przy dominikanskiej buduja penthousy za ponad 6mln
  • Odpowiedz
od kiedy Stegny to centrum? xD do centrum jest stamtąd 5 kilometrów


@framugabezdrzwi: Szczególy. To nie ma znaczenia czy mieszkasz 3km czy 5km od geograficznego środka miasta, które ma średnice 25km. To nie sa obrezeża czy przedmiescia.

Chodzi o to, ze mieszkajac w tej lokalizacji masz dostep do wszystkiego co oferuje stolica na wyciagniecei reki + cisze i zielen jakbys mieszkal na wsi. To rzadkosc i luksus.
  • Odpowiedz
@Murasame: no byly i sa Sky Tower ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na Wyscigowej/Turniejowej lux osiedle z basenem. Takie jak na foto to nie wiem czy mamy. Na wyspach z tylu uniwersytetu tez bylo kilka drogich nad smierdzaca Odra. Masz tyle kasy czy tylko tak pytasz.
  • Odpowiedz
A to coś na Chopina ~32 koło kortów na Morskim Oku?
@Murasame: Wrocław ma dużo niskiej zabudowy poniemieckiej, więc wille są jako takie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic luksusowego nie powstało w mieście, bo takich potrzeb na razie miasto nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Murasame: na Rakowcu jest jedno podobne osiedle i jedno na wielkiej wyspie. Może trochę mniej więcej wypasione niż na zdjęciu ale też całkiem całkiem.
  • Odpowiedz