Wpis z mikrobloga

Jestem już po globalu Gisady Ambasadora, więc śmiało mogę powiedzieć, że może jakość flakonu #!$%@?, za to zapach też #!$%@?, a parametry nie są wcale takie dobre jak piszą po internetach.
Nie chce mi się za wiele pisać więc przekleję co pisałem do jednego mirka na priv:

Po samym otwarciu wydawało mi się że nie jest zła, ale po jednym globalu stwierdzam że to populistyczne gówno. Wielki pan perfumiarz #!$%@?ł owoców do ambroxanu i 400zł wołają. Imho nie jest to warte więcej niż 2zl/ml


Rozbawił mnie jeden komentarz z fragry:

Bardzo formalny tym samym mało uniwersalny, raczej do gajera.

Chyba ten typ nosi gajery jak na zdjęciu.

#perfumy
Pan_Beniowski - Jestem już po globalu Gisady Ambasadora, więc śmiało mogę powiedzieć,...

źródło: comment_16707967149uFpjDjHYN4cfd08AShj2L.jpg

Pobierz
  • 8
@Pan_Beniowski: To sie podoba ludziom tak samo jak sie saważ podoba. Różowa z calej kolejkcji mojej kolekcji #!$%@? by wszystko i zostawila ambasadora blue jeansa versace i gentlemana reserve privee. A, że #!$%@? jak bomba chemiczna no to #!$%@? bo ma #!$%@?ć chociaż moim zdaniem cena nieadekwatna do jakości i gdyby go wlać do lattafy w odpustowy flakon i sprzedawać za 20$ to by ludzie nawet nie spluneli.
@Koronzon23: rzeczywiście nie wali syntetykiem i nawet głową mi od niego nie bolała. Co do trwałości to może już jakaś reformulacje była. Wczoraj o 23 dałem strzał na wierz dłoni, to po 7h nic już z niego nie zostało. Eau Sauvage Cologne dłużej na mnie wytrzymał.